Druga edycja Hotel Paradise, która obfitowała w nieoczekiwane zwroty akcji, intrygi, konflikty, a nawet kontrowersje spowodowane zachowaniem niektórych uczestników, dobiegła końca. Przez 12 tygodni widzowie telewizyjnej Siódemki mogli śledzić poczynania mieszkańców luksusowej willi na Bali. Czy spodziewali się jednak, że właśnie Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Postek i Artur Sargsyan dotrą aż do finału? Sprawdź, co działo się podczas finału Hotel Paradise 2 i czy uczestnicy wybrali miłość, czy pieniądze!

Hotel Paradise 2 – finał. Co działo się w odcinku?

Wczoraj wyemitowano finałowy odcinek Hotel Paradise 2. O nagrodę główną, czyli o 100 tysięcy złotych (do podziału lub nie) do samego końca walczyli Sonia Szklanowska i Łukasz Karpiński oraz Beata Postek i Artur Sargsyan. O tym, kto przejdzie do kolejnego etapu finału i stanie na ścieżce lojalności zdecydowali pozostali mieszkańcy luksusowej willi na Bali – Ania, Ivan, Julia, Kamil, Dominika, Bartek, Madzia oraz Robert. Ich zdaniem na nagrodę główną zasłużyli Ata i Artur, między którymi zaczęła się rodzić przyjaźń.

Hotel Paradise 2 – kto wygrał?

To właśnie Ata i Artur stanęli na ścieżce lojalności ze złotymi kulami w dłoniach. Zgodnie z zasadami programu laureaci musieli co minutę przechodzić przez kolejne progi pieniężne – od 30 do 100 tysięcy złotych. Jeżeli w tym czasie ktoś rzuciłby kulą, zgarnąłby oznaczoną w danym miejscu kwotę tylko dla siebie, a co za tym idzie udowodniłby brak lojalności wobec swojej drugiej połówki. Nad całością czuwała oczywiście Klaudia El Dursi, gospodyni programu.

W finale Hotel Paradise 2 nie brakowało emocji. Ata kilka razy udawała bowiem, że rzuca kulą. Co więcej, pozostali uczestnicy namawiali ją do tego i przypominali, że jest to tylko gra. Stojąc już na ostatnim progu, Artur poprosił jednak swoją partnerkę, by mu zaufała i nie słuchała tłumu, tylko głosu swojego serca. Finalnie Ata Postek i Artur Sargsyan pozostali lojalni wobec siebie – nikt nie rzucił kulą, a nagroda główna została podzielona na pół. Gratulujemy!

 

Ata i Artur są parą po programie Hotel Paradise 2?

Fani Hotel Paradise 2 zastanawiają się, czy zwycięzcy drugiej edycji gorącego show są parą także po programie. Artur zabrał głos w tej sprawie tuż po zakończeniu emisji finałowego odcinka. Zwycięzca Hotel Paradise 2 napisał na swoim profilu na Instagramie, że Ata jest wyjątkową kobietą i ma jedyne w swoim rodzaju poczucie humoru. Dziewczyna totalnie go oczarowała. Jak sam przyznał, dzięki udziałowi w Hotel Paradise 2 zyskał przyjaciółkę. Co więcej, dodał, że jego zdaniem każdy związek zaczyna się od przyjaźni. Czy Ata i Artur są parą po programie? Wszystko wskazuje na to, że na razie „tylko” się przyjaźnią.

„Hotel Paradise” – powstanie 3. sezon popularnego programu! Kiedy obejrzymy nową edycję? >>>

Zobacz także: