Druga edycja Hotel Paradise powoli dobiega końca. Trwa tydzień finałowy, podczas którego mieszkańcy luksusowej willi udowadniają, że są lojalni wobec swoich partnerów (albo świetnie udają). Wszystko wskazuje na to, że finał Hotel Parasie 2 nie będzie różnił się od tego, co widzieliśmy w pierwszym sezonie. Prawdopodobnie w ostatnim odcinku uczestnicy zadecydują, która para bardziej zasługuje na nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych. Następnie wytypowani finaliści będą musieli stanąć na tak zwanej ścieżce lojalności, a tym samym dokonać niezwykle trudnego wyboru: miłość czy pieniądze? O miejsce w finale wciąż walczą Madzia i Robert, Sonia i Łukasz, Ata i Artur oraz Dominika i Bartek. Kto znajdzie się w finale?

Hotel Paradise – twórcy programu zdradzili, które pary są w finale 2. Edycji programu?

Na razie nie wiadomo, która para stanie na ścieżce lojalności. Spostrzegawczy fani mają jednak swoją teorię na ten temat. Ostatnio w sieci pojawił się zwiastun Hotel Paradise 2, w którym widać, jak jedna z par wychodzi z luksusowej willi w otoczeniu dymu oraz świateł reflektorów. Według widzów i członków grup dla fanów programu na Facebooku, to Sonia i Łukasz. W kolejnych ujęciach zapowiadających odcinek finałowy drugiej edycji Hotel Paradise można było zauważyć również Atę i Artura.

Czy to właśnie oni będą walczyć o nagrodę główną? O tym przekonamy się już niebawem. Warto jednak zauważyć, że wideo promujące finałowy odcinek Hotel Paradise 2 szybko zniknęło z sieci. Fani programu są przekonani, że ujrzało ono światło dzienne przez przypadek.

Hotel Paradise 2 – finał

Odcinek finałowy Hotel Paradise 2 zostanie wyemitowany już w czwartek (19 listopada 2020 roku) o godz. 20:30 w telewizyjnej Siódemce. Będzie również dostępny dla subskrybentów platformy streamingowej Player.

Hotel Paradise 2: Kamil w ogniu krytyki. Widzowie są oburzeni zachowaniem uczestnika programu >>>