Druga edycja Hotel Paradise wystartowała pod koniec sierpnia 2020 roku. Przez ostatnie dwa miesiące widzowie zdążyli poznać uczestników gorącego reality-show, a także zorientować się, kto przyjechał na Bali po miłość, a kto po pieniądze. Nie mają również wątpliwości, że druga edycja Hotel Paradise jest zdecydowanie bardziej emocjonująca niż pierwsza, a to za sprawą niektórych uczestników. Mieszkańcem luksusowej willi, którego zachowanie wzbudza zdecydowanie najwięcej kontrowersji, jest Kamil Piórkowski – 25-letni właściciel agencji hostess z Chorzowa. Fani programu Hotel Paradise są oburzeni jego postawą wobec pozostałych uczestników, na czele z Magdą Jankowską. O co chodzi?

Widzowie są oburzeni zachowaniem Kamila Piórkowskiego z programu Hotel Paradise 2

Kamil Piórkowski od samego początku edycji nie ukrywa, że gra i zależy mu na dojściu do finału. Jak się okazuje, za wszelką cenę. Uważa się za lidera grupy i zręcznie manipuluje uczestnikami Hotel Paradise – w luksusowej willi ma zarówno sojuszników, jak i wrogów. Do grupy nr dwa należą m.in. Madzia i Robert, którzy najpierw zostali wyeliminowani (Madzia odpadła, ponieważ zdobyła najwięcej głosów w głosowaniu uczestników, natomiast o odpadnięciu Roberta zdecydowała Julia), a następnie otrzymali szansę powrotu na rajską wyspę. Zdaniem Kamila to dzięki niemu influencerka opuściła program. Natomiast odkąd Magda wróciła do programu Hotel Paradise nie ukrywa, że spróbuje wyeliminować ją po raz kolejny.

Podczas ostatniej Puszki Pandory, czyli pewnego rodzaju anonimowego Q&A, Kamil zaczął obrażać Magdę w towarzystwie pozostałych mieszkańców luksusowej willi. Nazwał ją „kaczuszką”, parodiował sposób mówienia uczestniczki, a także śmiał się z jej wyglądu, a konkretnie z ust. Magda Jankowska nie kryła swojego zaskoczenia. Przyznała, że jej usta są piękne. Niestety pozostali uczestnicy (zamiast sprzeciwić się Kamilowi) zaczęli się śmiać. W obronie Magdy stanął jedynie Robert, który nie ukrywa, że czuje do niej coś więcej.

Po emocjonującej Puszce Pandory okazało się, że Kamil nie ma zamiaru odpuszczać. Jego komentarze pod adresem Magdy, których widzowie mogli słuchać w kolejnym odcinku, doprowadziły ją do łez. Pozostali mieszkańcy willi na Bali poradzili jej, by nie zwracała uwagi na jego zachowanie i nie dała mu poczucia, że osiągnął upragniony cel.

Zachowanie Kamila Piórkowskiego w najnowszych odcinkach Hotel Paradise spotkało się z ogromną krytyką ze strony widzów. Nie ukrywają, że bardzo nie podoba im się sposób, w jaki traktuje innych uczestników, a przede wszystkim Magdę. Uważają jego zachowanie za chamskie i zarzucają mu brak klasy.

Warto wspomnieć, że odcinki do drugiej edycji Hotel Paradise nagrywano w lutym. Dzięki temu uczestnicy mogą na bieżąco komentować odcinki za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Kamil poprosił, by widzowie nie porównywali tego, co widzą w programie do prawdziwego życia. Magda natomiast przyznała, że zachowania uczestników, które zostały pokazane w reality-show, nie są kwestią montażu. Myślicie, że mieszkańcy Hotel Paradise dojdą do porozumienia?

„Hotel Paradise” – powstanie 3. sezon popularnego programu! Kiedy obejrzymy nową edycję? >>>

Zobacz także: