Hotel Paradise to jedno z najgorętszych reality-show w polskiej telewizji. Single w tym programie nie mają łatwo - osoba, której nie uda dobrać się w parę, musi opuścić luksusową willę na słonecznym Bali. Dlatego uczestnikom bardzo zależy na tym, by znaleźć drugą połówkę, a następnie „dotrwać” aż do finału. Niektórzy uczestnicy otwarcie mówią o tym, że zależy im przede wszystkim na pieniądzach (przypomnijmy, że nagrodą w programie jest czek na 100 tysięcy złotych). Inni natomiast deklarują, że szukają prawdziwej miłości. Ale prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że w Hotel Paradise może dojść do zaręczyn. A jednak!

Zaręczyny w Hotel Paradise 2

Odcinki programu Hotel Paradise 2 emitowane są od poniedziałku do czwartku na antenie TVN 7. Wcześniej są one jednak dostępne dla subskrybentów platformy streamingowej Player. Co więcej, stacja TVN publikuje krótkie zapowiedzi epizodów przed ich emisją w telewizji. Z krótkiego wideo dowiadujemy się, że w dzisiejszym odcinku dojdzie do zaręczyn. Kto się oświadczy? I komu?

Okazuje się, że to model Robert oświadczy się Madzi – influencerce, której znakiem rozpoznawczym są długie włosy w odcieniu platynowego blondu i pełne usta. Przypomnijmy, że uczestnicy trafili do luksusowej willi na Bali na samym początku tej edycji. Ale dopiero od niedawna są w parze. Co ciekawa, Madzia przyjęła oświadczyny swojego kolegi z programu. Zanim jednak przyjęła pierścionek, zapytała, czy jest pewny swojej decyzji, na co odpowiedział, że… nie.

Możemy spodziewać się, że Madzia i Robert postanowili zażartować – wkręcić pozostałych uczestników Hotel Paradise 2. Ich miny nie wskazywały jednak na to, by bawili się równie dobrze, co główni zainteresowani sprawą zaręczyn. Wyglądali raczej na skołowanych, nie wiedzieli, co się właśnie wydarzyło. Prawdopodobnie reakcje mieszkańców luksusowej willi na Bali będziemy mogli poznać także podczas całego odcinka. Zapowiada się ciekawie. Kto z was włączy dziś TVN 7 o godz. 20:00?

Hotel Paradise 2 - uczestnicy programu na Instagramie. Jak się zmienili?