Pierwsza – polska edycja Hotel Paradise wystartowała! Uczestnicy programu nie tracą czasu i już zawierają sojusze, snują intrygi, kombinują i (oczywiście) flirtują. A wszystko po to, aby dostać się do wielkiego finału, a następnie zgarnąć nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że program jest emitowany od poniedziałku do piątku o na kanale TVN7. Już dzisiaj o 20 zobaczymy pierwsze rajskie rozdanie w polskiej edycji Hotel Paradise. Ktoś będzie musiał opuścić program. Jednak zanim to nastąpi, sprawdźcie, jak uczestnicy wyglądali i czym zajmowali się przed wzięciem udziału w reality-show produkcji TVN7.

Hotel Paradise – uczestnicy. Jak wyglądali, zanim trafili do programu?

W pierwszym odcinku programu do luksusowego hotelu dotarło dziewięć osób - Marietta Witkowska, Sandra Mosakowska, Łukasz Kobus, Aleksandra Kiepura, Maciej Kindler, Adam Radziszewski, Chris Ducci, Viola Nowasielska i Lexi Domańska. Chwilę później dołączyli do nich Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Latino oraz Szymon Reich, którego część z was na pewno kojarzy z programu Top Model. Niestety uczestnik modowego show szybko pożegnał się z Hotel Paradise. Warto wspomnieć, że zakwaterowanie w tytułowym resorcie nie trwa wiecznie. O tym, kto zostaje i odpada w raju co tydzień decydują uczestnicy. Co więcej, regularnie dołączają do nich nowe osoby, które (jak same przyznają) chcą sporo namieszać. Wśród nich znaleźli się Ania Adamczyk, Martyna Kondratowicz, Łukasz Białach, Marta Szkobel i Mateusz Szek.

Przylecieli na Bali, aby znaleźć miłość, a także po sławę i pieniądze. A czym zajmowali się przez rozpoczęciem Hotel Paradise w TVN7? Jak wyglądali kilka lat temu? Sprawdźcie w naszej galerii – na górze strony.

Redakcja Glamour.pl poleca

 

Klaudia El Dursi opublikowała odważne wideo na Instagramie. Nie wszyscy internauci są zachwyceni >>>