Finał 8. edycji „Top Model” już dawno za nami. I jak na razie tylko o jednej uczestniczce, która odpadła tuż przed finałem, jest głośno. Chodzi oczywiście o Klaudię El Dursi. Klaudia dostała się do programu za sprawą Złotego Biletu. Nie musiała rywalizować w ramach bootcampu, który dla pozostałych był przepustką do Domu Modelek. Od początku budziła sporo emocji, choćby dlatego, że w przeciwieństwie do pozostałych koleżanek i kolegów miała już jakieś zaplecze w postaci sesji zdjęciowych, ale również występów przed kamerą. Więc to, że przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie, dało się wyczuć w mgnieniu oka.

W związku ze sporym zainteresowaniem Klaudią musiała ona skonfrontować się z hejtem, jaki na nią spadł. Zabolało ją to głównie przez wzgląd na jej dzieci, bo El Dursi jest mamą dwóch chłopców, 11-letniego Dawida i 5-letniego Jasia. Jeszcze w programie uczestniczka wyznała, że obawia się szczerej rozmowy z tym starszym synem. Jego rówieśnicy korzystają na co dzień z telefonów komórkowych, mają łatwy dostęp do internetu i mediów społecznościowych. Nie chciałaby, aby Dawid czytał niepochlebne, wręcz wulgarne komentarze na jej temat.

Klaudia El Dursi odrzuciła też propozycję zagrania w filmie „365 dni” na podstawie betsellerowej erotycznej powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. Miałaby zagrać w nim stewardessę i musiałaby zmierzyć się z bardzo odważną sceną, jakimi produkcja ta będzie wypełniona. Wystarczy zobaczyć zwiastun, a już wiadomo, czego można się spodziewać.

„365 dni” - jest zwiastun, jakiego w polskim kinie nie było. Kipi seksem!

Klaudia El Dursi opublikowała kuszące wideo na Instagramie. Nie wszyscy są zachwyceni

El Dursi nie ma jednak problemu z prezentowaniem swoich wdzięków. Jest piękną, świadomą swojego ciała kobietą i chętnie dzieli się tym na swoim Instagramie. Uczestniczka „Top Model 8” opublikowała ostatnio kuszące wideo, w którym tańczy w kostiumie kąpielowym. I spotkała się z bardzo pozytywnymi reakcjami. Choć rzecz jasna tych krytykujących publikację El Dursi też nie brakuje. Niektórzy komentujący zwracają uwagę, że seksowne ruchy modelki może bez problemu zobaczyć jej syn, więc to trochę nie na miejscu, żeby wstawiała na swój Instagram takie rzeczy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#balimood

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) Sty 9, 2020 o 9:40 PST

Wideo zostało nagrane na Bali, gdzie obecnie przebywa Klaudia El Dursi. Nagrywa tam nowy program TVN 7 „Paradise Hotel”, którego została gospodynią. Reality show będzie miało podobny format do programu Polsatu „Love Island. Wyspa miłości” z Karoliną Gilon w roli prowadzącej. Co ciekawe, Klaudia walczyła o prowadzenie „Paradise Hotel” z inną uczestniczką „Top Model”, Anną Markowską z 7. edycji programu. Kiedy okazało się, że to jednak El Dursi przypadło w udziale nowe wyzwanie i wyjazd na Bali, Ania gratulowała koleżance w mediach społecznościowych i życzyła jej powodzenia. „Paradise Hotel” ma zadebiutować na antenie TVN 7 wiosną 2020 roku.

Klaudia El Dursi podzieliła się dramatyczną historią dotyczącą jej rodziny

Zobacz także: