Jennifer Lopez niejednokrotnie udowodniła już, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Wokalistka, mimo natłoku obowiązków, stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi pociechami, a także dba o to, by jej kontakt z dziećmi Bena Afflecka był naprawdę dobry. 54-letnia artystka nie zapomina również o swoich siostrach, które, jak sama mówi, są jej najlepszymi przyjaciółkami. Mowa tu oczywiście o 56-letniej Leslie oraz 52-letniej Lyndii. Kilka dni temu cała trójka wybrała się na spektakl na Broadway'u. Lopez upamiętniła wieczór, publikując zdjęcie na Instagramie, które wywołało niemałe poruszenie w sieci. Dlaczego? 

Jennifer Lopez pokazała siostry. Wyglądają jak bliźniaczki?

Jennifer Lopez jest środkowym dzieckiem w swojej rodzinie. Jej młodsza o dwa lata siostra Lynda to dziennikarka telewizyjna oraz pisarka. 52-latka ma na swoim koncie nagrodę Emmy i raczej nie narzeka na brak rozpoznawalności w Stanach Zjednoczonych. Zupełnym przeciwieństwem jest najstarsza z sióstr – 56-letnia Leslie, która jest nauczycielką muzyki i na co dzień unika blasku reflektorów. 

Relacja z siostrami jest dla Jennifer Lopez wyjątkowo ważna. Kiedy przeprowadziłam się do Los Angeles, jedną z rzeczy, których najbardziej mi brakowało, była przyjaźń z moimi siostrami, zwłaszcza z Lyndą. Zawsze byliśmy ze sobą bardzo blisko. Po prostu jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami – powiedziała w wywiadzie z Arianną Huffington w 2015 roku.

Od czasu wywiadu nic się nie zmieniło. Wokalistka nadal dba o swoją więź z siostrami i dba o to, by spotykać się z nimi reguralnie. Kilka dni temu Jennifer podzieliła się na swoim profilu na Instagramie uroczym zdjęciem po tym, jak cała trójka wybrała się na spektakl „Cabaret” na Broadway'u. Fotografia szybko wywołała sporo zamieszania – wszystko za sprawą uderzającego podobieństwa między siostrami, szczególnie zwracając uwagę na dawno niewidzianą Leslie. Użytkowniczki i użytkownicy X (wcześniej Twitter) zwrócili również uwagę na młody wygląd wszystkich pań, dochodząc do wniosku, że sekretem piękna J.Lo. są po prostu dobre geny. Trudno się nie zgodzić. Zresztą, zobaczcie sami / same.