Choć córka Paris Hilton ma już kilka miesięcy, to jak dotąd artystka nie pokazywała jej w mediach społecznościowych. Teraz jednak, podzieliła się ujmującymi kadrami z sesji rodzinnej, na których widać całą rodzinę: Paris i jej męża, Cartera Reuma, razem z synem Phoenixem i najmłodszą pociechą – London.

Paris Hilton o macierzyństwie

Droga do macierzyństwa dla Paris Hilton była niełatwa. Po raz pierwszy mamą została w wieku 41 lat, kiedy na świat przyszedł Phoenix. Dla fanów była to niespodzianka, ponieważ Paris nie pokazywała się w ciąży i wciąż prowadziła bardzo aktywne życie zawodowe. Phoenix urodził w styczniu 2023 roku dzięki surogacji, co wzbudziło mieszane komentarze. Celebrytka mówiła o tym w swoim reality show:

Decyzja o skorzystaniu z surogatki była trudna do podjęcia. Bardzo chciałabym doświadczyć tego, że dziecko rośnie w moim brzuchu, chciałabym czuć, że kopie i przeżywać te wszystkie ekscytujące momenty. Ale moje życie było tak publiczne. Więc mimo tego, że dziecko jest biologicznie moje i Cartera, to zdecydowaliśmy, że nosić je będzie surogatka.

Paris pokazała London

Paris wprost promieniała szczęściem i ze wzruszeniem opowiadała, że jako mama, czuje się wspaniale. Od początku podkreślała, że chciałaby doczekać się jeszcze córki. W listopadzie 2023 r., tak też się stało. London również przyszła na świat dzięki surogatce. Teraz dumna Paris zaprezentowała na swoim profilu kadry z rodzinnej sesji zdjęciowej już z całą czwórką. Opatrzyła je ujmującymi słowami:

Przedstawiam Wam London Marilyn Hilton-Reum. Od zawsze marzyłam o córce imieniem London. Tak się cieszę, że już jest z nami. Cenię każdą chwilę, którą spędzamy razem. Razem z Phoenixem pokazali mi, czym jest prawdziwa miłość, o której nie miałam pojęcia, zanim zostałam matką. Inspiracją do tego utworu była właśnie moja droga ku rodzicielstwu.