David i Victoria Beckhamowie to od lat bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych par w show-biznesie. Żartobliwie nazywane „pierwszą parą Wielkiej Brytanii” małżeństwo niejednokrotnie udowodniło, że ich miłość jest w stanie przezwyciężyć każdy kryzys, a rodzina jest dla nich najważniejsza. Gwiazdy nieustannie pokazują, że w show-biznesie związek nie musi być przelotnym romansem, a może być trwały i oparty na stabilnych fundamentach. Były piłkarz oraz Posh Spice wspierają się publicznie w ważnych dla siebie momentach, chętnie dzielą się swoją relacją w mediach społecznościowych i głośno celebrują swoje uczucie.

Połowa kwietnia to niewątpliwie czas świętowania w rodzinie Beckhamów. To właśnie wtedy (dokładnie 17 kwietnia) wypadają 50. urodziny byłej członkini zespołu Spice Girls oraz projektantki i założycielki marki Victoria Beckham. Publiczne życzenia złożył ukochanej David Beckham, publikując w mediach społecznościowych intymne, niepublikowane wcześniej nagrania. 

David Beckham opublikował niewidziane wcześniej nagrania z okazji 50. urodzin Victorii Beckham

17 kwietnia, z okazji 50. urodzin Victorii Beckham, na Instagramie Davida Beckhama pojawił się wyjątkowy post. Piłkarz opublikował na Instagramie archiwalne, niewidziane dotąd nagrania zarówno samej jubilatki, jak i dzieci pary. Tym samym chciał przypomnieć ukochanej o największym sukcesie, który udało jej się w życiu osiągnąć. I nie, nie mowa tu o sukcesie zawodowym.

W dzień swoich urodzin powinnaś spojrzeć w przeszłość i zobaczyć, jak wiele już osiągnęłaś. Jesteś Posh Spice, biznesowman i oczywiście poślubiłaś kapitana drużyny Anglii. Jednak twoim największym sukcesem są nasze dzieci, które wychowujesz, wspierasz i uczysz. Wszyscy kochamy cię najmocniej na świecie – napisał na Instagramie David Beckham, w typowym dla siebie na pół żartobliwym, na pół sentymentalnym stylu.

Archiwalne zdjęcia projektantki pojawiły się także na profilu najstarszego syna Victorii, Brooklyna Beckhama. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin mamo. Kocham cię bardzo – napisał krótko na Instagramie 25-latek.

Victoria Beckham: „To początek nowego, ekscytującego rozdziału”

Swoje urodziny i wejście w nową dekadę publicznie świętowała także sama zainteresowana. Victoria opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym podsumowała swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz podkreśliła, że jej sukces nie byłby możliwy bez ogromnego wsparcia Davida Beckhama. 

Wierzę, że można spełniać się w wielu rolach. Gwiazda popu, matka, żona, projektantka… Uwierz w siebie – wszyscy inni pójdą za tobą. A jeśli będziesz mieć szczęście, znajdziesz kogoś, kto uwierzy w ciebie jeszcze bardziej niż ty sama w siebie. David, jestem ogromnie wdzięczna za twoją bezwarunkową miłość i wsparcie oraz za nasze piękne dzieci – napisała Victoria, dodając – To początek nowego, eskcytującego rozdziału. Dopiero się rozkręcam!