7. edycja Top Model 2018 dobiega końca. Od września śledziliśmy castingi, bootcamp i w końcu zmagania finałowej 14 uczestników o zwycięstwo w popularnym programie. Pod czujnym okiem jury w składzie: Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszki i dobrego ducha programu, czyli Michała Piróga i wielu gości specjalnych, w tym Anji Rubik, Roberta Kupisza i Małgorzaty Rozenek-Majdan modele i modelki odebrali wiele cennych lekcji. Do wielkiego finału trafiła trójka uczestników: Kasia Szklarczyk, Ania Markowska i Hubert Gromadzki. Kim jest jedyny chłopak, który ma szansę na zwycięski tytuł Top Model 7?

Hubert Gromadzki z Top model 7 - wiek, wzrost, wymiary

Jurorzy Top Model 7 od początku pokładali w nim duże nadzieje i, jak się okazało, nie mylili się. Hubert Gromadzki ma nie tylko fizyczne warunki na modela - jego wymiary to 98/75/92, natomiast wzrost to 184 cm. W programie dał się poznać jako profesjonalista, który podchodzi do każdego zadania z dużym zaangażowaniem. Z drugiej strony wiele osób zarzucało mu zbyt dużą pewność siebie, niekiedy arogancję. Ostatecznie jego determinacja i talent sprawiły, że znalazł się w finale Top Model 2018. Wygrał niejeden panel i kilka razy to jego zdjęcie okazywało się najlepszym ze wszystkich. Na tygodniu mody w Los Angeles pojawił się na wybiegu w aż 5 pokazach, w tym m.in. u Michaela Ngo i Michaela Castello.

Anna Markowska - wszystko, co powinniście wiedzieć o finalistce Top Model 7 >>>

Hubert Gromadzki finalista Top Model 2018

Hubert Gromadzki pochodzi ma 21 lat i pochodzi z Rzeszowa. Przez chwilę studiował informatykę w Krakowie, ale po roku doszedł do wniosku, że wiążę swojej przyszłości z programowaniem. Oprócz modelingu jego drugą wielką pasją jest muzyka, a dokładnie gra na perkusji. Uczestnik Top Model ma swój zespół i marzy mu się w przyszłości wyruszyć z nim w trasę koncertową po całej Europie. Jeśli chodzi o modę, jego zawodowym marzeniem jest kampania dla Giorgio Armaniego, natomiast jego ikoną stylu jest Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny marki Balmain.

Na Instagramie śledzi go 156 tysięcy obserwatorów, których wciąż przybywa. Obstawiacie, że Hubert Gromadzki wygra Top Model 7?