To już oficjalne! Spin-off „Seksu w wielkim mieście”, czyli „I tak po prostu” doczeka się kontynuacji. Światło dzienne dopiero co ujrzał finałowy odcinek drugiego sezonu, a my już dostaliśmy informację, że powstanie również sezon trzeci! Serial, chociaż spotkał się ze sporą krytyką, i tak okazał się hitem, a widzki i widzowie chętnie śledzą losy Carrie, Mirandy, Charlotte oraz ich nowych przyjaciół. Zobaczcie, co już wiemy na temat kolejnej odsłony produkcji.

„I tak po prostu” sezon 3. – na czym skończyliśmy?

Uwaga na spoilery! Najpierw podsumujmy to, co wiemy dotychczas. Carrie wraca do Aidana, jednak związek na odległość powoduje wiele problemów. Miranda rozwodzi się, a Charlotte pracuje w galerii Victora. Mamy również jeszcze jedną rozwódkę – Nyę. Losy bohaterów i bohaterek pokomplikowały się i trzeci sezon jest nam zdecydowanie potrzebny. 

„I tak po prostu” sezon 3. – obsada. Czy zobaczymy ją w pełnym składzie?

Oczywiście nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących ewentualnych nowych bohaterów i bohaterek. Możemy mieć jednak pewność, że na plan powrócą główne postaci – Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon. Spodziewać się też możemy Nicole Ari Parker czy Karen Pittman.

Co z Samanthą graną przez Kim Cattrall? Tego nie wie nikt. Dostaliśmy ją w finale sezonu, jednak wydaje nam się, że to byłoby na tyle. Nie sądzimy, aby aktorka powróciła do „I tak po prostu” na dobre. Niepewny jest też powrót Che i Aidana. Mamy jednak nadzieję, że zobaczymy ich w kolejnej części serialu.

„I tak po prostu” sezon 3. – data premiery

Jeśli chodzi o premiery filmów czy seriali, to w tym temacie ostatnio się pokomplikowało. Przypomnijmy, że w Hollywood trwają strajki, które opóźniają prace nad produkcjami. Strajki oznaczają niepisanie scenariuszy, niebranie udziału w przesłuchaniach itd. Niestety, ale protesty prawdopodobnie opóźnią powstanie trzeciego sezonu (tak, jak stało się to z wyczekiwanym trzecim sezonem „Euforii”).

Prace na planie jeszcze się nie rozpoczęły, a więc śmiało możemy powiedzieć, że na kontynuację losów Carrie, Mirandy i Charlotte będziemy musieli jeszcze poczekać. Końcówka 2024 roku? A może dopiero 2025? Będzimy aktualizować ten artykuł, gdy tylko dowiemy się nowych szczegółów na temat fabuły, obsady, zdjęć czy daty premiery. Stay tuned.