Ich związek od samego początku wywoływał wśród fanów sporo emocji. Po pierwsze Taco Hemingway chwilę wcześniej był jeszcze w długoletnim związku, a po drugie – jest o 9 lat starszy od swojej obecnej dziewczyny. Po trzecie – według wielu komentujących ich profile, zwyczajnie do siebie nie pasują. W dodatki pierwsze pogłoski o tym, że Iga Lis i Taco Hemingway są parą zbiegły się ze zmianami w życiu modelki, która postanowiła zupełnie zmienić swoje życie i rozpocząć studia w Londynie, co wiązało się z przeprowadzką i związkiem na odległość. Jak się jednak okazało – dziś para mieszka razem w stolicy Wielkiej Brytanii i na złość hejterom ich związek kwitnie!

10 rzeczy, które mogłabyś pożyczyć, gdyby Taco był Twoim chłopakiem

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa opublikowała na swoim Instagramie stories i zdjęcia z Sylwestra, którego wraz z Filipem Szcześniakiem spędza prawdopodobnie w Azji. Jako podsumowanie 2019 roku Iga wrzuciła zdjęcie z Taco Hemingway'em z podpisem „my, 2019”. Tym samym to najczulsza i najbardziej romantyczna fotografia tej dwójki, jaką do tej pory upubliczniono. Bo – co trzeba przyznać – para bardzo oszczędnie pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Raper nie robi tego w zasadzie w ogóle, jedyne wspólne zdjęcia pochodzą z profilu jego 20-letniej dziewczyny.

Podobnie para pożegnała 2018 rok, kiedy to na Instagramie Igi Lis zostało opublikowane pierwsze zdjęcie z Taco, które oficjalnie potwierdziło związek. Zostało opatrzone podpisem „my, 2018”. Plotki o tym, że są razem pojawiły się w maju 2018 roku.

Życzymy więc dużo miłości w 2020, przynajmniej tyle ile ta dwójka miała w roku poprzednim! Przypomnijmy, że dla obojga był to przełomowy czas: Taco Hemingway i Iga Lis – raper wyznał miłość swojej dziewczynie podczas koncertu na Stadionie Narodowym!