Od pewnego czasu w rodzimych mediach pojawiają się plotki, według których Iga Lis i Taco Hemingway nie są już razem. Czy rzeczywiście ich (wzbudzający wiele emocji) związek to już przeszłość? Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce opublikował komentarz pod zdjęciem, które Iga Lis opublikowała na Instagramie dzień przed swoimi urodzinami, a tym samym rozwiał wszelkie wątpliwości na temat rozstania. Sprawdź, co napisał Filip Szcześniak pod zdjęciem swojej ukochanej.

Iga Lis i Taco Hemingway rozstali się? 

Iga Lis i Taco Hemingway zaczęli się spotykać w 2018 roku. Od tamtej pory tworzą jedną z najbardziej hot par w polskim show-biznesie. Bardzo dbają o swoją prywatność, dlatego niechętnie mówią o łączącym ich uczuciu, poza tym rzadko publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Co ciekawe, od kilku tygodni w rodzimych mediach krążą plotki, według których młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa oraz Filip Szcześniak przechodzą kryzys, a nawet że nie są już razem. Informacje na ten temat miały zostać przekazane tabloidom przez osobę z bliskiego otoczenia pary. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że informacje na ten temat nie są prawdziwe. 25 czerwca Iga Lis obchodziła urodziny. Z tej okazji Taco Hemingway postanowił skomentować jedno ze zdjęć na jej profilu, a tym samym uciąć wszelkie plotki na temat rozstania. Nie tylko złożył życzenia urodzinowe swojej ukochanej, ale również wyznał jej miłość. 

„STO LAT KOCHAM CIĘ” – napisał Taco Hemingway pod zdjęciem Igi Lis na Instagramie.  

Iga Lis odpowiedziała na komentarz Taco Hemingwaya. Krótko, ale wymownie. 22-latka opublikowała bowiem emotikonę w kształcie serca. 

 

 

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć wspólne zdjęcia Igi Lis i Filipa Szcześniaka. Lubisz ich jako parę? Naszym zdaniem wyglądają rrazem bardzo uroczo!

Zobacz także: