Iga Lis i Taco Hemingway to absolutnie najgorętsza i najbardziej popularna para w polskim show-biznesie. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa oraz o dziesięć lat starszy od niej raper na co dzień mieszkają w Londynie. Iga Lis studiuje bowiem na jednej z brytyjskich uczelni. Mimo tego, że często bywają w Polsce, nie spotkacie ich na imprezach branżowych czy ściankach. Iga Lis i Filip Szcześniak dbają o swoją prywatność. Niezwykle rzadko publikują wspólne zdjęcia, nie udzielają wywiadów i nie zdradzają planów dotyczących wspólnej przyszłości. Dzisiaj rano jeden tygodników poinformował, że Filip Szcześniak poprosił swoją ukochaną o rękę! Zaskoczeni? My również.

Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się?!

Jak podaje tygodnik Na Żywo, Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się kilka tygodni temu. Podobno chcą wziąć ślub jeszcze przed wakacjami. Skąd takie przypuszczenia? Okazuje się, że młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa nosi od niedawna pierścionek na palcu serdecznym. Doniesienia o zaręczynach Igi Lis i Filipa Szcześniaka wzbudziły wiele emocji wśród fanów pary, jak również w mediach. Jednak są one nieprawdziwe. 

O zaręczynach Igi Lis i Taco Hemingwaya mówią dzisiaj wszyscy! Jeden z portali przekazał informacje o pierścionku zaręczynowym za pośrednictwem Instagramu. Wtedy główna zainteresowana całą sprawą postanowiła przerwać milczenie. Iga Lis napisała w komentarzu pod zdjęciem, że informacje o zaręczynach są… nieprawdziwe. To nie pozostawia wątpliwości. Iga Lis i Filip Szcześniak nie planują ślubu – przynajmniej na razie.

Taco Hemingway fotografuje Igę Lis na Instagramie >>>