Co roku z niecierpliwością czekamy na nową odsłonę katalogu IKEA. W obszernym magazynie znajdujemy mnóstwo inspiracji wnętrzarskich, funkcjonalnych rozwiązań do mieszkania i akcesoriów, które ożywią każde wnętrze. Najnowszego wydania na 2020 rok nie ma jeszcze na rynku, ale w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z katalogu IKEA 2020 z amerykańskiej edycji, która będzie dostępna jako pierwsza na całym świecie fizycznie. Fotografie z nowymi meblami i dodatkami do domu pochodzą natomiast z wersji online, którą zajdziecie w sieci. Co znalazło się w katalogu IKEA 2020 i kiedy pojawi się polska wersja?

Jak wygląda katalog IKEA 2020?

Okładka katalogu IKEA w każdej wersji językowej jest taka sama. Motyw przewodni tegorocznej edycji to Save our sleep, a na okładce utrzymanej w jasnych barwach znajduje się kawałek sypialni. Z pierwszych, udostępnionych fotografii wynika, że dużą część nowości stanowią akcesoria do sypialni: pościele, poduszki, koce i materace, które mają zadbać o komfort snu klientów szwedzkiej marki.

Katalog IKEA 2020 – co pojawi się w najnowszej kolekcji?

Szwedzka marka jak zawsze pomyślała o wszystkich klientach, proponując rozwiązania i meble w różnorodnych stylach. Nas najbardziej zachwyciły dodatki boho (słomiane żyrandole i plecione koszyki), a także akcesoria (głównie dywany i poduszki) w szlachetnym burgundowym kolorze. W katalogu IKEA 2020 zajdziecie również kilka pomysłów na to, jak urządzić kuchnię. Nieco ekstrawaganckim, ale stylowym rozwiązaniem jest kuchnia w czarnym kolorze. Wygląda naprawdę imponująco! Koniecznie sprawdźcie zdjęcia w galerii powyżej.

W katalogu IKEA 2020 nie zabrakło propozycji dla fanów minimalizmu. Funkcjonalne, ale stylowe półki, lustra i oświetlenie do łazienki, sypialni i salonów powinno zadowolić każdego estetę.

Nowy sklep IKEA otwarty w Blue City. To nowoczesny koncept, jakiego jeszcze nie było! [ZDJĘCIA] >>>

IKEA katalog 2020 – premiera. Jak zamówić katalog?

Nie znamy oficjalnej premiery katalogu IKEA 2020, ale nauczeni doświadczeniem przewidujemy, że będzie on dostępny online po 20 sierpnia. Natomiast fizycznie będzie można go dostać stacjonarnie w wybranych salonach IKEA, gdzie trafią egzemplarze kilka dni po oficjalnej premierze, ale w ograniczonych ilościach. Szwedzka marka prowadziła bezadresową dystrybucję darmowych egzemplarzy, wysyłając je na określony obszar wokół 10 sklepów oraz do miejscowości, w których znajdują się Punkty Odbioru Zamówień, ale jakiś czas temu wycofała to rozwiązanie, ponieważ było nieekologiczne. Obecnie każdy klient ma wgląd w katalog IKEA, który bez problemu można pobrać na swojego smartfona.

Tymczasem zobaczcie pierwsze zdjęcia z IKEA katalog 2020 w galerii powyżej.

Zobacz także: