Jesteśmy pewne, że obserwujecie przynajmniej niektóre z tych stylowych dziewczyn na Instgaramie albo sporadycznie zaglądacie na ich profile, szukając inspiracji na kolejne looki czy chcąc zasięgnąć porady urodowej. Ale pamiętacie, jak wyglądały, gdy zaczynały swoją przygodę z mediami społecznościowymi? I jak zmieniały się przez ostatnie lata? Spieszymy z odpowiedziami.

Influencerki kiedyś i dziś – kto zmienił się najbardziej?

Jessica Mercedes od lat pozostaje wierna minimalistycznemu makijażowi, jak również odcieniom blond na włosach. Jednak w 2018 roku influencerka przeszła operację szczęki, co zmieniło nieco jej rysy twarzy. Różnicę można zauważyć m.in. na zdjęciach, które Jessica Mercedes regularnie publikuje na swoim profilu na Instagramie. Znakiem rozpoznawczym Pani Ekscelencji, a właściwie Kasi Pytel są długie włosy w odcieniach różu i czerwieni. I chociaż eksperymentowała z blondami, najlepiej czuje się w bardziej ekstrawaganckich fryzury. Kolejną influencerką, która lubi eksperymentować z włosami, jest Maffashion. Julia Kuczyńska, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko gwiazdy internetu, wielokrotnie farbowała włosy na subtelny róż. Pojawiała się również publicznie w perukach.

Niektóre influencerki bardzo się zmieniły. Spektakularną metamorfozę przeszła m.in. Deynn, która kilka lat temu zaczęła szczególnie o siebie dbać – regularne treningi oraz dieta korzystnie wpłynęły na jej figurę. Marita Sürma-Majewska ma za sobą także operację biustu i inne zabiegi medycyny estetycznej. Natomiast Angelika Mucha, którą część z was na pewno kojarzy jako Little Monster 96, zaczęła swoją przygodę z nagrywaniem filmów na platformę YouTube, będąc jeszcze dzieckiem. Dorastała (a tym samym zmieniała się) na oczach swoich obserwatorów. W tym roku skończyła 22 lata.

Zdjęcia influencerek z ostatnich lat znajdziecie w naszej galerii. Która gwiazda mediów społecznościowych waszym zdaniem najbardziej się zmieniła?

Gwiazdy na czerwonym dywanie – jak wyglądały sławy podczas swoich pierwszych oficjalnych wyjść? >>>