Chcielibyście mieć swoich Bliskich Znajomych z Instagrama w jednym miejscu? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco, mamy dla Was dobrą wiadomość. Twórcy najpopularniejszej aplikacji po raz kolejny postanowili ułatwić życie swoim użytkownikom, tym razem jednak nie za pomocą nowej aktualizacji, ale niezależnej aplikacji Threads. Premiera apki do kontaktu z bliskimi przyjaciółmi odbyła się dzisiaj. Wróżymy jej duży sukces, ponieważ bardzo usprawnia kontakt z bliskimi znajomymi. Poniżej dowiecie się, na czym dokładnie polega.

„Selfitis”, czyli obsesyjne robienie selfie, uznano za zaburzenie psychiczne. Sprawdźcie, czy Was też to dotyczy >>>

Jak działa Threads? To niezależna aplikacja przeznaczona dla nas i osób z naszej listy bliskich znajomych na Instagramie. To my decydujemy, które konwersacje będą wyświetlane w Threads. Jednocześnie nie tracąc dostępu do wiadomości Direct na Instagramie. Co więcej, znajomi, którzy nie mają zainstalowanej apki Threads wciąż mogą odbierać nasze wiadomości za pośrednictwem Instagrama. „Nowe narzędzie pozwala na dzielenie się zdjęciami i filmami wideo z dnia codziennego w ramach wybranej grupy najbliższych znajomych. Threads jako niezależna aplikacja pozwala również na otrzymywanie dedykowanych wiadomości i powiadomień, wyłącznie od osób z naszej listy Bliskich Znajomych. 

Uruchamiając Threads jednocześnie włączamy aparat, co pozwala w dwóch kliknięciach podzielić się zdjęciami i wideo z najbliższymi znajomymi na Instagramie. Aplikacja posiada też funkcję ustawiania statusu, dzięki której można poinformować bliskich o swojej aktualnej aktywności”, tłumaczą twórcy w oficjalnym komunikacie. Sprawdźcie w galerii powyżej, jak wygląda layout nowej apki Threads. Przyda się ona szczególnie tym, którzy mają dużą liczbę obserwatorów i wykorzystują Instagram zarówno w celach prywatnych, jak i zawodowych. Nowe narzędzie uporządkuje komunikowanie się z bliskimi znajomymi, wymienianie się wiadomościami i innymi treściami. My już ściągnęliśmy Threads. Musimy przyznać, że aplikacja jest bardzo intuicyjna – z default'u uruchamia się aparat, a na dole znajduje się lista kilku najbliższych przyjaciół, którą w każdej chwili można edytować. Jednak najlepsze jest to, że w jednym miejscu mamy komunikator tylko z użytkownikami z listy Bliskich Znajomych z Instagrama, co znacznie ułatwia kontakt. Koniecznie sprawdźcie sami! W galerii powyżej znajdziecie zdjęcia nowej aplikacji Threads od Instagrama.