Nie jest tajemnicą, że rodzina smartfonów Apple niebawem powiększy się o kolejnego członka. Co więcej, nie jest już tajemnicą, jak będzie wyglądał nowy iPhone, a dokładnie iPhone XI. Do sieci wyciekły bowiem pierwsze zdjęcia, jak prezentuje się najnowszy model telefonu Apple. W czym iPhone XI różni się od swoich poprzedników, choćby tych, które dopiero co ujrzały światło dzienne, czyli modele iPhone XS, iPhone XS Max i iPhone XR. I czy podniesie sprzedaż telefonów Apple, która niestety ostatnio spada na łeb na szyję, co przyznał sam CEO Apple, Tim Cook?

Kupiliście nowego iPhone’a? Możecie mieć bardzo poważny problem! >>>

iPhone XI: jaki będzie nowy model telefonu Apple?

iPhone XI to nazwa robocza nowego telefonu Apple. To, co na pewno będzie nowością w tym modelu, to potrójny aparat fotograficzny, który można zauważyć na zdjęciach, które trafiły do sieci (znajdziecie je w naszej galerii). Oprócz tego nowy iPhone XI ma mieć też usprawnioną funkcję Face ID oraz lepszy wyświetlacz OLED. I to byłoby tak naprawdę na tyle, jeśli chodzi o najbardziej prawdopodobne informacje co do specyfikacji iPhone’a XI. Eksperci oraz fani gadżetów Apple nie są zachwyceni tym, jak póki co prezentuje się iPhone XI. Szczególnie, jeśli chodzi o trzy obiektywy. Niektórym przypomina to coś na kształt kuchenki, a Wam? Na tym etapie jednak nie warto za bardzo przyzwyczajać się do wyglądu nowego iPhone’a, ponieważ pierwsze zdjęcia telefonu pochodzą z etapu inżynierskich testów, co oznacza, że design telefonu może w każdej chwili ulec zmianie. Czy iPhone XI będzie tańszy od jego poprzedników? Tego jeszcze nie wiemy, ale biorąc pod uwagę fakt, że na wspomniany spadek sprzedaży (co jeszcze parę lat temu było nie do pomyślenia, bo telefony Apple sprzedawały się jak świeże bułeczki) ogromny wpływ mają astronomiczne ceny smartfonów Apple, jest szansa, że cena nie będzie zanadto wygórowana. Jest też szansa, że iPhone XI pojawi się w Wersji Max.

Klienci pozywają markę Apple za iPhone'y i żądają ogromnych odszkodowań >>>

iPhone XI: data premiery

Premiera nowego iPhone’a jak zwykle będzie miała miejsce we wrześniu. Kilka dni po przedstawieniu światu iPhone’a XI zapewne pojawi się opcja pierwszych zamówień, a do regularnej sprzedaży telefon trafi pod koniec września 2019. Czekacie?