Bradley Cooper i Irina Shayk przez wiele lat tworzyli naprawdę udaną parę. Zaczęli się ze sobą spotykać w 2015 roku, a już dwa lata później powitali na świecie córeczkę – Leę de Seine. Niestety, w 2018 roku ich związek przeszedł poważny kryzys, z którego nie udało się wyjść obronną ręką. Wszystko z powodu filmu „Narodziny gwiazdy” w reżyserii Bradleya Coopera i jego domniemanego romansu z koleżanką z planu – Lady Gagą. No cóż, chemii między tym dwojgiem nie dało się nie zauważyć (wystarczy wspomnieć ich wspólny występ na oscarowej gali) – nawet jeśli – jak deklarowali – była ona jedynie „wykreowana” na potrzeby promocji filmu. Związek Iriny i Bradleya nie przetrwał tej próby. W 2019 roku topmodelka wyprowadziła się z domu aktora, co udokumentowali paparazzi, którzy zrobili jej zdjęcia z walizkami. 

Irina Shayk i Bradley Cooper wrócili do siebie? 

Teraz mówi się, że Irina Shayk i Bradley Cooper postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę, bo topmodelkę ponownie „przyłapano” z walizkami pod domem aktora. Tym razem jednak miała wnosić je do środka. Walizki były naprawdę ogromne, a była/obecna partnerka gwiazdora ubrana była w czarne jeansy z dziurami na kolanach, golf, czarną kurtkę koszulową i okulary przeciwsłoneczne.

Czy to wystarczający dowód, że Irina Shayk i Bradley Cooper znów są razem? Czas pokaże. Jeśli wierzyć plotkom, modelka i aktor mają pojawić się razem na zbliżającej się oscarowej gali (to już pod koniec marca) i w ten sposób ogłosić światu, że wrócili do siebie. Niewykluczone jest jednak, że Irina po prostu była u byłego partnera przejazdem, tym bardziej, że trwa właśnie miesiąc mody i – jak przystało na topmodelkę – kursuje między Nowym Jorkiem, Londynem i Paryżem. Warto dodać, że ze względu na małą Leę de Seine, którą byli partnerzy wspólnie wychowują, Irina i Bradley pozostają ze sobą w naprawdę dobrych stosunkach. Umówili się nawet, by ze względu na córeczkę mieszkać w jednym mieście i po równo dzielić się obowiązkami. Czy to wystarczy, by dali sobie jeszcze jedną szansę? My kibicujemy temu związkowi! 

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.