Jacek Jelonek to postać doskonale znana w branży fashion. Polski model ma na swoim koncie sesje zdjęciowe dla wielu prestiżowych czasopism z całego świata. Jednym z największych sukcesów w jego karierze jest współpraca z samym Mario Testino dla „Vogue España”, gdzie pojawił się u boku m.in. Evy Herizgovej i Natashy Poly. Teraz mają okazję usłyszeć o nim również ci, którzy do tej pory nieszczególnie interesowali się modą męską. Przystojny brunet wystąpił w polskiej wersji programu „Finding Prince Charming”,czyli pierwszym randkowym reality show w Polsce, w którym miłości przed kamerami szukają nieheteronormatywni mężczyźni.

Jacek Jelonek - kariera w modelingu

Nie jest tajemnicą, że Jacek Jelonek był w przeszłości związany ze znaną i szanowaną agencją modelingową D'Vision. Owocem tej współpracy były chociażby kampanie dla marek Paprocki & Brzozowski i Camp David, czy okładki magazynów „Hangover Man”, „Fantastic Magazine”, „Jon Magazine” i „Lounge”.

Zaczynając pracę, jako model, nie można zapominać, że jest się jedynie elementem składowym danej sesji, zdjęcia. Trzeba nastawić się na ciężką pracę, być na maksa elastycznym i starać się dopasować do swoich współpracowników. Bardzo ważna, jeśli nie najważniejsza, jest pokora - mówił przed laty w wywiadzie dla serwisu lamode.info, zapytany o rady dla chłopców, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z modelingiem.

Jak nietrudno się zorientować, Jacek Jelonek nie ma oporów przed prezentowaniem swojego ciała. Dzięki temu w internetowych archiwach bez problemu znaleźć można efekty jego odważnych, rozbieranych sesji zdjęciowych.

Jacek Jelonek – praca, zainteresowania

Jacek Jelonek nadal od czasu do czasu pojawia się obiektywem, ale bycie modelem nie jest już jego jedynym zajęciem. W jego CV znajdziecie m.in. pracę w showroomie znanej agencji public relations Prêt-à-Porter. Choć może to was zaskoczyć, gwiazdor programu „Prince Charming Polska” studiował architekturę przestrzeni. „Kawaler do wzięcia” przedstawia się także jako amator podróży, producent i... profesjonalny jeździec.

Jacek Jelonek – wiek, życie prywatne

Jacek Jelonek urodził się 19 grudnia 1986 roku. Jest więc zodiakalnym Strzelcem i kończy w tym roku 35 lat. Jak zdradził w rozmowie z Glamour.pl, przed udziałem w programie „Prince Charming Polska” był singlem przez ponad rok. Udało nam się też dowiedzieć, że miał partnera z zagranicy oraz w przeszłości przez dwa lata mieszkał w Dubaju.

Jacek Jelonek – Instagram

Jak przystało na gwiazdę telewizyjnego show, Jacek Jelonek ma już całkiem sporo grono obserwatorów. Jego oficjalny profil na Instagramie, który znajdziecie pod nazwą @iamjacekjelonek (wcześniej @saint_deer_official), obserwują na ten moment już przeszło 43 tysiące użytkowników serwisu.

Zobacz zdjęcia Jacka Jelonka już teraz w naszej galerii.

Zobacz także: