Aggie, a właściwie Agnieszka Lal urodziła się 23 września 1987 roku w Warszawie. Niewiele osób pamięta, że swoją karierę w mediach rozpoczęła w wieku zaledwie siedmiu lat jako dziecięca prezenterka w radiowej Czwórce. Z kolei gdy miała 14 lat została współprowadzącą magazyn młodzieżowy „Rower Błażeja” w telewizyjnej Jedynce. Krótko potem zaczęła prowadzić w TVP 1 popularny program katolicki „Raj” a także występować w wielu reklamach. Mało? W kolejnych latach pracowała także jako producentka dla stacji muzyczno-rozrywkowych MTV Polska i VIVA.

Aggie Lal - życie prywatne, Instagram

Nie jest tajemnicą, że Aggie była w przeszłości w związku z fotografem i reżyserem, Michaelem Morettim, który w dużej mierze był odpowiedzialny za wizualny aspekt jej bloga i profilów w mediach społecznościowych. Swoje rozstanie ogłosili publicznie za pośrednictwem Instagrama w październiku 2018 roku.

Aktualnie Agnieszka jest w związku z pochodzącym z Anglii artystą Jacobem Riglinem. Masę ich wspólnych zdjęć znajdziecie na oficjalnym profilu Aggie na Instagramie (@aggie), gdzie obserwuje ją już przeszło 860 tysięcy użytkowników serwisu.

Aggie Lal - wykształcenie, kariera

Aggie Lal jest blogerką i podróżniczką, która zwiedziła już niemal wszystkie najpiękniejsze zakątki świata. Wszystko zaczęło się, gdy miała zaledwie 19 lat i postanowiła wyjechać do Australii. 

Do 19. roku życia nie podróżowałam, ani nie latałam samolotem. Chociaż zawsze chciałam odkrywać świat. Zdecydowałam się podjąć pracę jako kelnerka. Byłam w stanie zaoszczędzić wystarczającą ilość pieniędzy, aby wyjechać do Australii. Chciałam też nauczyć się języka angielskiego. I to był początek mojego nowego życia - opowiadała na TEDx Talks.

Eksplorowanie Antypodów umiejętnie łączyła z nauką. Ukończyła studia menedżerskie na University of Sydney. Tytuł magistra uzyskała w 2012 roku. W Australii spędziła łącznie sześć lat. Jej kariera nabrała znacznego tempa dopiero gdy przeprowadziła się do Los Angeles. To właśnie podczas pobytu w słonecznej Kalifornii zaczęła pracę w branży filmowej i założyła swojego autorskiego bloga o nazwie „Travel In Her Shoes”

Obecnie Aggie spełnia się zawodowo na wielu płaszczyznach – na swoim koncie ma współprace z wieloma markami, książkę podróżniczą pt. „Insta Travel” oraz własne filtry do obrabiania zdjęć (@aggiepresets). Jesienią tego roku miał miejsce jej wielki powrót do telewizji – to wtedy w serwisie streamingowym Player.pl odbyła się premiera pierwszego sezonu polskiej wersji programu „Prince Charming Polska”, którego została prowadzącą. 2 listopada randkowy reality show z udziałem nieheteronormatywnych mężczyzn zadebiutował na antenie stacji TTV.

Zobacz najlepsze zdjęcia Aggie już teraz w naszej galerii.