Na początku września zagraniczne media podały informację o tym, że Jacob Elordi i Zendaya rozstali się po ponad roku związku. Para poznała się na planie głośnego i kontrowersyjnego serialu HBO „Euforia”. Na początku utrzymywali w tajemnicy swoje uczucie, jednak przyłapano ich na wakacjach w Grecji, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Obydwoje bardzo cenią sobie prywatność, dlatego byli dość powściągliwi w opowiadaniu o tym, co ich łączy – nikt nie miał jednak wątpliwości, że są razem. Niestety pandemia koronawirusa sprawiła, że kwarantannę spędzali oddzielnie, co prawdopodobnie przyczyniło się do rozpadu ich związku. Zendaya zamieszkała w nowym domu w Los Angeles, natomiast Jacob wrócił z rodzicami do Australii, poza tym przerwano zdjęcia do nowego sezonu „Euforii”. Zagraniczne media rozpisywały się o tym, że koniec ich związku przypieczętowało to, że aktora – którego możecie również kojarzyć z filmów „The Kissing Booth” – przyłapano na urodzinowej kolacji z Kaią Gerber. W zagranicznych mediach nie brakuje spekulacji o tym, że Jacob Elordi zdradził Zendayę z Kaią Gerber…

Kolejne rozstanie wśród gwiazd! Kaia Gerber i Pete Davidson nie są już razem >>>

 Jacob Elordi i Kaia Gerber są razem?

Jacob Elordi nie spędzał w tym roku urodzin z Zendayą, która 1 września świętowała swoje 24. urodziny. Zamiast tego paparazzi przyłapali go na kolacji z popularną modelką Kaią Gerber (którą swoją drogą w ostatnim czasie łączono już z Cole Sprousem i Carą Delevingne). Przypomnijmy, że córka Cindy Crawford zakończyła niedawno związek z Petem Davidsonem (podobno jej rodzice nie byli zachwyceni, że się z nim spotyka). Aktor z „Euforii” i modelka, która pojawiała się na wybiegu największych domów mody na czele z Chanel, Versace i Dolce&Gabbana, zostali przyłapani na randce i czuli się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie. Ale amerykańskie media rozpisują się o tym, że – nie dość, że mają romans – to rozpoczął się on jakiś czas temu, kiedy jeszcze Elordi był z Zendayą. Nie ma jednak na to żadnych dowodów, chociaż tajne źródło E! Online donosi, jaki jest status związku Jacoba Elordi i Kai Gerber.

Według źródła E! Online Kaia Gerber i Jacob Elordi znają się już od jakiegoś czasu i uwielbiają spędzać ze sobą czas – kiedy modelka pracuje w Nowym Jorku, są widywani razem. Jednak z uwagi na ogrom pracy 20-letnia córka Cindy Crawford nie chce się obecnie z nikim wiązać na wyłączność. – Jacob jest nią zainteresowany i cieszy się z tego, dokąd sprawy zmierzają – czytamy na stronie serwisu. Według źródła amerykańskiego magazynu Jacob szanuje decyzję Kai – para spędza ze sobą dużo czasu – lubią robić zwykłe rzeczy, takie jak zamawianie jedzenia i relaks w domu. Czy Jacob Elordi i Kaia Gerber będą razem? O tym przekonamy się na pewno za jakiś czas.