Zendaya i Jacob Elordi rozstali się. Dlaczego nie są już razem?

Zendaya rozstała się z chłopakiem. A przynajmniej tak podają zagraniczne media. Według magazynu „Seventeen” Zendaya i Jacob Elordi, z którym gwiazda spotykała się od kilku miesięcy, nie są już razem. Dowód? W urodziny aktorki, jej partnera widziano w towarzystwie słynnej top modelki. Co się stało? Oto szczegóły rozstania (i całego związku).

Zendaya i Jacob Elordi – dlaczego się rozstali i co jeszcze warto wiedzieć o ich związku

Zendaya i Jacob Elordi poznali się na planie serialu „Euforia”, w którym oboje grają jedne z głównych ról. Pomimo, że w produkcji HBO są wrogami, w prawdziwym życiu dogadują się znakomicie – a przynajmniej dogadywali, bo właśnie świat obiegła informacja o ich rozstaniu. Zendaya i Jacob Elordi spotykali się od kilkunastu miesięcy (dokładnie nieco ponad rok). Po raz pierwszy widziano ich razem w sierpniu 2019 roku podczas wspólnych wakacji w Grecji. Zostali nawet wówczas uchwyceni na zdjęciu, które zrobił jeden z fanów pary, który przypadkowo natknął się na nią (i jej przyjaciół), czekając w kolejce do zwiedzania Akropolu (fotografię znajdziecie w naszej galerii u góry strony). Zendayę i Jacoba Elordiego można było spotkać także spacerujących o zachodzie słońca nad brzegiem morza. Zresztą po powrocie z wakacji wielokrotnie widywano ich razem – między innymi w modnych restauracjach od Nowego Jorku po Los Angeles. Aż do teraz.

Jacob Elordi spotyka się z Kaią Gerber?

Według portalu „E! News” Jacob Elordi jada już jednak w towarzystwie innej kobiety, którą także doskonale znacie. 1 września 2020 roku, czyli w dniu 24. urodzin Zendai, aktora widziano w Malibu na kolacji ze słynną top modelką – Kaią Gerber! Aktor przyjaźni się z nią już od jakiegoś czasu, być może więc próżno doszukiwać się tu sensacji. Pewne jest jednak, że Elordi nie spędził tego wieczoru ze swoją dotychczasową partnerką, co potwierdza tylko informację o ich rozstaniu.

Niewątpliwie przyczyniła się do niego pandemia koronawirusa – Jacob Elordi i Zendaya nie spędzali tego czasu razem, kwarantannę przechodząc po dwóch różnych stronach globu. Ponieważ zdjęcia do „Euforii” zostały wstrzymane, on wyjechał do Australii razem ze swoimi rodzicami, ona zamieszkała w Los Angeles (gdzie wcześniej kupiła dom). To był początek końca? Wszystko na to wskazuje. 

„Euforia” 2 – powstaną odcinki specjalne przed premierą 2. sezonu popularnego serialu >>>