Jada Pinkett Smith i Will Smith są małżeństwem od 23 lat. W 2015 roku ogłosili separację, a ich związek wisiał na włosku. Udało im się jednak przetrwać. Mają razem 3 dzieci: Jadena, Treya oraz Willow. Mimo wszystko uchodzą za jedną z najbardziej udanych par amerykańskiego show biznesu i zawsze bardzo się wspierają. Jednak niedawno na jaw wyszedł romans Jady Pinkett Smith. 27-letni wokalista August Alsina ujawnił, że był w romantycznym związku z żoną Willa Smitha. 

Jaden Smith ma nową miłość. To... znany raper! >>>

Jada Pinkett Smith przyznała się do romansu z młodszym o ponad 20 lat wokalistą

Wokalista August Alsina ujawnił w wywiadzie, że przez kilka lat miał bardzo bliską relację z żoną Willa Smitha. Jada Pinkett Smith potwierdziła romans z młodszym artystą, który – nawiasem mówiąc – jest przyjacielem Jadena Smitha, jej syna. Jakby tego było mało, Jada i Will skonfrontowali się w internetowym talk-show Jady, „Red Table Talk” (w którym Jordyn Woods tłumaczyła się z romansu z Tristanem Thompsonem). Tłumaczyli tę decyzję tym, że chcą zdementować wszystkie plotki i przedstawić historię ze swojej perspektywy. 

Cztery i pół roku temu rozpoczęłam przyjaźń z Augustem. Staliśmy się bardzo dobrymi przyjaciółmi. To wszystko zaczęło się od tego, że on potrzebował pomocy. Ja chciałam mu pomóc w walce o zdrowie psychiczne – wyznała Jada Pinkett Smith. Przyznała, że cała rodzina zaangażowała się, aby pomóc artyście dojść do siebie. Ujawniła również, że ich znajomość zbiegła się z kryzysem w małżeństwie. Jada i Will postanowili się wówczas rozstaćZerwaliśmy. Zdecydowaliśmy, że chcemy pójść osobnymi ścieżkami – dodała gwiazda.

Will Smith poprosił żonę, aby wytłumaczyła, co oznacza, że „uwikłała się w różnego rodzaju układy” z młodszym artystą. Jada przyznała, że była z nim w związku. – On postanowił zerwać ze mną wszelką komunikację, co oczywiście zrozumiałam. Nie rozmawialiśmy ze sobą od tamtego czasu. Dziwne więc, że teraz sobie o tym przypomniał, skoro od tamtych wydarzeń minęło kilka lat – dziwiła się przed kamerami i mężem Jada Pinktett Smith.

Żona Willa Smitha zaznaczyła, że romans nie był powodem kryzysu w małżeństwie, który zaczął się o wiele wcześniej. Ostatecznie Will i Jada przepracowali swoją relację i postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Obejrzyjcie „Red Table Talk” poniżej.

Zobacz także: