W ubiegłym roku dowiedzieliśmy się, że jedno z „ikonicznych” małżeństw show-biznesu – Will Smith i Jada Pinkett Smith, nie jest już razem. Co prawda nie doszło do rozwodu, ale para od 6 lat żyje w separacji. Aktorka po raz kolejny wypowiedziała się na temat jej związku. Tym razem poruszyła znacznie głębszą kwestię i wyznała, co doprowadziło do tego, że jej małżeństwo nie wyszło. Oto co powiedziała.

Jada Pinkett Smith wyznała, co poszło nie tak w jej małżeństwie z Willem Smithem

Podczas promocji swojej książki, Jada wypowiedziała się na temat nieudanego małżeństwa z Willem. Szczerze opowiedziała o tym, co poszło nie tak oraz o różnicach, które wpłynęły na rozpad relacji.

Językiem miłości Willa była praca. Mówił: „Chcę ciężko pracować, po to, żebyś miała wszystko, czego tylko zapragniesz. Nigdy nie będziesz niczego potrzebować” – wyznała w The Diary Of A CEO. – Ale mój język miłości to: „Po prostu chcę tu być z tobą. Nie potrzebuję tego wszystkiego. Chcę patrzeć w twoje oczy i czuć miłość, ochronę”. Chciałam stworzyć coś niesamowitego z naszego połączenia, a on chciał stworzyć coś niesamowitego z samego życia. Nikt z nas nie jest w błędzie. I tego musiałam się nauczyć – dodała gwiazda.

52-latka wypowiedziała się też na temat poczucia utraty siebie i oddania się swojemu mężowi. Aktorka przyznała, że chciała mu we wszystkim pomagać, a w zamian dostawać, to czego naprawdę pragnęła – bliskości. Jada zdała sobie sprawę z tego, że porzuca w tym wszystkim siebie.

Gdyby Will dał mi wszystko, czego poszukiwałam, to i tak nie byłby w stanie tego zrobić, ponieważ, gdy nie jestem połączona ze sobą, nie mam ze sobą dobrej relacji, on nie może z tym nic zrobić – powiedziała szczerze.

Ludzie zawsze szukają tych dobrych i tych złych. U nas ich nie ma. Wszyscy jesteśmy zranieni i staramy się sobie z tym poradzić. Dużo czasu zajęło mi zdanie sobie sprawy z tego, że to nie jest jego obowiązek, abym była szczęśliwa. On nie może tego zrobić – dodała.

Jada i Will pobrali się w 1997 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: 25-letniego Jadena i 22-letniej Willow. Chciałoby się powiedzieć, że małżeństwem są już 26 lat, jednak, jeśli uważać separację za koniec małżeństwa, do rozpadu relacji doszło już w 2016 roku.