Ostatnio o Jadzie Pinkett Smith i Willu Smithie zrobiło się głośno. Wszystko dlatego, że w połowie października aktorka wyjawiła, że są z mężem w separacji od 7 lat. Oznacza to, że gdy cały świat myślał, że para jest razem szczęśliwa (a były ku temu powody – pojawiała się razem na ściankach, czerwonych dywanach, wspierała się i nie szczędziła czułości), to tak naprawdę nie było prawdą.

7 lat może wydawać się długim czasem, jeśli chodzi o separację. Niektórzy mogą powiedzieć, że w końcu trzeba zdecydować: rozstajemy się czy rozwodzimy. Właśnie na ten temat Jada wypowiedziała się w najnowszym wywiadzie. I znowu zaskoczyła.

Jada Pinkett Smith o dalszej relacji z Willem Smithem

Gwiazda pojawiła się w „Drew Barrymore Show”, gdzie po raz kolejny wypowiedziała się na temat swojego małżeństwa. Co powiedziała o tej relacji?

Nigdy się nie rozstaniemy – wyznała. – Próbowałam. Próbowaliśmy – dodała.

To nie pierwszy raz, gdy 52-latka mówiła o tym, że planują zostać z Willem w związku. Jednak dopiero teraz powiedziała o tym tak wprost i potwierdziła wszystkie spekulacje. W wywiadzie sprzed miesiąca wyznała: Obiecałam, że nigdy nie będziemy mieli powodu, aby się rozwieść. Damy sobie radę ze wszystkim. Nie byłam w stanie złamać tej obietnicy.

Wszystko wskazuje na to, że para próbuje pracować nad swoim związkiem. Ze słów Jady wynika jednak też, że nawet jeśli nie uda im się przezwyciężyć problemów, to i tak zostaną ze sobą. Co sądzicie o takim podejściu? Najważniejsze, żeby Jada i Will byli szczęśliwi.

Jada Pinkett Smith i Will Smith – małżeństwo

Aktorzy byli jedną z mocniejszych par w show-biznesie. Pobrali się w 1997 roku. Chciałoby się powiedzieć, że małżeństwem są już 26 lat, jednak, jeśli uważać separację za koniec małżeństwa, do doszło do tego już w 2016 roku.

Para doczekała się dwójki dzieci: 25-letniego Jadena i 22-letniej Willow.

Zobacz także: