Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami po raz pierwszy we wrześniu 2020 roku. Influencerka i aktor przekazali radosną nowinę fanom za pośrednictwem Instagramu dokładnie tydzień po porodzie. Co ciekawe, publikując pierwsze zdjęcia swojego synka w mediach społecznościowych, nie ujawnili, jak ma na imię. Znane były tylko inicjały maleństwa, a mianowicie „BJF”. W tym tygodniu okazało się, że dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego ma na imię Bastian. Informacje na ten temat zdradziła Sara Boruc, która złożyła życzenia partnerowi i synowi Maffashion z okazji tegorocznego Dnia Chłopaka. Wczoraj natomiast głos w sprawie zabrali świeżo upieczeni rodzice. Sebastian Fabijański pokazał nawet oficjalny dokument z Urzędu Stanu Cywilnego, na którym widać imiona chłopca.

Jak ma na imię syn Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego?

Już wiemy, co oznaczają inicjały BJF. Sebastian Fabijański, który wczoraj wraz z Maffashion wybrał się do Urzędu Stanu Cywilnego, pokazał zdjęcie oficjalnego dokumentu – widać na nim dane chłopca (możecie zobaczyć je także w naszej galerii, na górze strony). Okazuje się, że pełne nazwisko pierwszego dziecka gwiazdorskiej pary brzmi Bastian Jan Fabijański. Nie ma wątpliwości, że Maffashion i Sebastian Fabijański chcieli w ten sposób nawiązać do imienia dumnego taty.

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami

O ciąży Maffashion usłyszeliśmy po raz pierwszy na początku maja 2020 roku. Od tamtej pory w mediach pojawiało się wiele informacji na temat stanu zdrowia czy samopoczucia influencerki. Jednak główni zainteresowani całą sprawą, czyli Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański, długo milczeli. Dopiero po porodzie wyjaśniła w rozmowie z Dzień Dobry TVN, że „nigdy nie rozumiała, jak ktoś na etapie testu ciążowego może informować o tym świat”.

Nie ukrywa też, że jej życie bardzo się zmieniło. Już niedługo stworzona zostanie linia ubranek dla dzieci Eppram, czyli jej autorskiej marki modowej. Co więcej, Maffashion ma zamiar pokazywać w mediach społecznościowych, jak w rzeczywistości wygląda macierzyństwo oraz ciało kobiety po ciąży.

Maffashion pokazała brzuch po porodzie. 10 dni po urodzeniu synka! Ma dla młodych mam ważne przesłanie >>>