Dokładnie 10 września 2020 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, czyli jednej z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie. Na początku influencerka niechętnie mówiła o swojej ciąży – zależało jej na zachowaniu prywatności, co jest oczywiście zrozumiałe. Teraz natomiast chętnie pokazuje zdjęcia swojego synka i partnera w mediach społecznościowych. Wczoraj (30 września) świeżo upieczona mama opublikowała na swoim Instagramie serię uroczych zdjęć i wideo z okazji Dnia Chłopaka 2020. Post wywołał niemałe poruszenie w sieci. Wśród komentarzy pojawiły się m.in. życzenia od Sary Boruc. Celebrytka przy okazji zdradziła imię pierwszego dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, które dotąd było nieznane.

Znamy imię dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego!

Jak dotąd Maffashion i Sebastian Fabijański nie zdradzili imienia swojego pierwszego syna. Publicznie posługiwali się jedynie jego inicjałami, czyli BJF. I prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas nie wiedzielibyśmy, jak ma na imię chłopiec, gdyby nie komentarz Sary Boruc pod najnowszym zdjęciem na profilu popularnej influencerki. „Naj dla Seby i Bastka” – napisała celebrytka. Co ważne, komentarz został dość szybko usunięty.

Okazuje się, że Maffahion i Sebastian Fabijański wybrali dla swojego syna dość oryginalne imię Bastian. Informacje na ten temat udało się potwierdzić redakcji serwisu Plejada. Z kolei świeżo upieczeni rodzice nie zabrali na razie głosu w tej sprawie.

Maffashion została mamą!

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Jej ciąża wzbudziła niemałe poruszenie w rodzimych mediach, a także w sieci. Julia Kuczyńska, bo właśnie tak brzmi nazwisko gwiazdy internetu, nie ukrywa, że wraz z narodzinami dziecka jej życie (zarówno prywatne, jak i zawodowe) uległo pewnym zmianom. Już niedługo powstanie dziecięca linia Eppram, czyli jej autorskiej marki modowej. Co więcej, Maffashion pokazuje, jak macierzyństwo wygląda naprawdę, co nadal zdarza się dość rzadko wśród gwiazd i celebrytów. Brawo!

Maffashion pokazała brzuch po porodzie. 10 dni po urodzeniu synka! Ma dla młodych mam ważne przesłanie >>>