Maffashion urodziła swoje pierwsze dziecko! Influencerka została mamą 10 września

Maffashion urodziła!  Skąd wiemy, że już została mamą? Oczywiście z Instagrama, gdzie przed kilkoma minutami udostępniła zdjęcie dziecka – w czułych objęciach jego ojca, aktora i rapera Sebastiana Fabijańskiego.

„BJF 10.09.2020” – napisała pod zdjęciem, na którym oznaczyła swojego partnera. Zdradzając tym samym dokładną datę urodzin dziecka (jak udało jej się, tak długo utrzymać to w sekrecie???). Pozostając jednak tajemniczą co do jego płci imienia – poznaliśmy jedynie inicjały.

Podobny post zamieścił także dumny tata, który postawił na czarno-białe zdjęcie (czyżby to on był pomysłodawcą całej ciążowej sesji?), na którym Maffashion trzyma maluszka w ramionach (oba zdjęcia znajdziecie w naszej galerii). Fabijański również nie zdradził pełnego imienia dziecka, ani nie potwierdził, jakiej jest ono płci. Cóż, lubią nas trzymać w niepewności. W końcu influencerka, długo zwlekała także z poinformowaniem o tym, że jest w ciąży, mimo że długo spekulowano na ten temat. Dlaczego? O tym zaledwie kilka tygodni temu opowiedziała po raz pierwszy, udzielając szczerego wywiadu telewizji śniadaniowej.

Maffashion urodziła – Wiek i płeć dziecka

Jeśli jednak wierzyć plotkom, Maffashion urodziła syna. Fabijański płeć dziecka już wcześniej miał zdradzić bowiem najbliższym przyjaciołom. Wówczas powiedział także, że termin porodu Maffashion wyznaczony jest na koniec lata. I to by się zgadzało. Co do reszty również nie mamy więc wątpliwości. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować! Czy nie uważacie, że dziecko Maffashion i Fabijańskiego wygląda uroczo? My nie możemy oderwać wzroku.