Jak mieszka Ewa Farna? Zobaczcie wnętrza je praskiego domu

Wiadomo, że mieszka w Czechach – a dokładniej w domu nieopodal Pragi. Chcielibyście wiedzieć JAK mieszka Ewa Farna? Piosenkarce zdarza się uchylić rąbka tajemnicy – zdjęcia wnętrz od czasu do czasu udostępnia bowiem na swoim Instagramie. Tym sposobem dowiedzieliśmy się choćby, że pod koniec 2020 roku w ramach prezentu urodzinowego wyremontowała poddasze domu i zaaranżowała je na prawdziwie „kobiece królestwo”. To właśnie wtedy powstał choćby „beauty room” – pokój z toaletką zastawioną kosmetykami do makijażu i pielęgnacji. W domu Ewy Farnej nie brak jednak też miejsc, w których można poczytać, pograć na gitarze (wiadomo), a nawet... zagrać w piłkarzyki. Swój raj ma także synek artystki i jej męża Martina Chabota, dwuipółletni Artur, który już niebawem doczeka się zresztą rodzeństwa (Ewa Farna jest przecież w ciąży ze swoim drugim dzieckiem). 

Dom Ewy Farnej – Wnętrzarskie trendy

Ewa Farna mieszka w domu z ogrodem, na który ma piękny widok z przeszklonego salonu (dekoracyjne białe okna rozpościerają się od sufitu do podłogi). Ale nie tylko w tym przejawia się miłość artystki do natury. W jej domu nie brak kwiatów doniczkowych  – a konkretnie najmodniejszych ostatnio odmian roślin tropikalnych, takich jak monstery, juki czy kalatee (o dużych ciemnozielonych liściach). A we wnętrzach królują kolory ziemi: odcienie piaskowe i ciepłe brązy oraz naturalne drewno. Co sprawia, że dom Ewy Farnej utrzymany jest w zgodzie z najnowszymi wnętrzarskimi trendami. Modnych akcentów jest zresztą więcej. Na ścianach wiszą okrągłe lustra, w dużych szklanych wazonach o rzeźbiarskich formach stoi trawa pampasowa, nie brak także dodatków w stylu boho: koszyczków i pufów z rafii i/lub trawy morskiej, poduszek z frędzlami, kolorowych dywaników czy girland z niezliczoną ilością lampek. 

Jak mieszka Ewa Farna? – Modne dodatki

A także nawiązań do popularnego ostatnio nurtu art déco. Są więc okrągłe złote stoliki kawowe (na jednym z nich leży magazyn „Glamour”, zauważyliście?), zabytkowe witryny i kanapy w odceniu szmaragdowym i kobaltowym – pięknie wybijające się na tle w odcieniu beżu i pudrowego różu. Nie jest to jednak wnętrze jak z katalogu. Eklektyczny charakter wnętrz sprawia, że widać, że ten dom służy do życia – zgodność z trendami nie odbiera mu ani funkcjonalności ani przytulności. „Normalna chata, a nie tani przepych” – komentują internauci. I właśnie to w domu Ewy Farnej jest najlepsze. Ona sama udowadnia zresztą, że nie brak jej do siebie dystansu. Tak było choćby w samym środku pandemii, kiedy stęskniona za odległymi podróżami, w jednym z pokojów urządziła prywatną plaże – z ręcznikami, leżakami i drinkami z palemką. Najlepiej zresztą, zajrzyjcie do naszej galerii i zainspirujcie się!