To zdjęcie kojarzycie na pewno! To jedno z viralowych ujęć, które przewija się przez sieć w okolicach świąt i krąży po niej do nowego roku. To także jedno z tych, z którymi totalnie się utożsamiamy i które niezmiennie nas wzruszają! Mowa o ujęciu 6-letniej wówczas Abigail Breslin wcielającej się w rolę Małej Miss. Dziewczynka stoi przed lustrem z wypiętym brzuchem w opinającym go kostiumie kąpielowym, bacznie się sobie przygląda i konstatuje: Yup, still fabulous. To właśnie za tę rolę obiecująca aktorka otrzymała nominację do Oscara.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są małżeństwem! Artystka potwierdziła ślub i pokazała suknię ślubną

Dziś Abigail Brelin w niczym nie przypomina dawnej siebie, no, może entuzjazm i zapał do pracy są wciąż te same, co kiedyś. To właśnie one przysporzyły gwieździe rzesze nowych zwolenników i trudno wskazać inną gwiazdę, która cieszyłaby się tak dobrą opinią w  branży. Potwierdzają to najbliżsi współpracownicy aktorki, a przykłady można mnożyć, bo na przestrzeni lat (a warto dodać, że debiutowała jako 3-latka) jej kariera nabrała niezłego tempa. Mała Miss otworzyła jej drogę do wielkich produkcji. Spośród wielu pamiętnych trzeba wymienić choćby kilka - w 2007 roku pojawiła się u boku Catherine Zeta Jones,w Życiu od kuchni, a rok później razem z Ryanem Reynoldsem zagrała w Na pewno, być może. Dalej mogliśmy oglądać ją w kolejnych produkcjach: m.in. w Bez mojej zgody, w której wcieliła się w córkę Cameron Diaz czy głośnym Połączeniu z Halle Berry, gdzie zagrała ofiarę porywacza.

Jeśli zaś chodzi o urodę, podejście do niej pozostało to samo co, w latach dzieciństwa. Aktorka z powodzeniem mogłaby wypowiedzieć tę samą kultową filmową kwestię i dziś i byłaby ona równie bliska prawdy, co wtedy.

W przyszłym roku aktorce stukną 23 lata, zobaczcie w galerii jak się zmieniała! Czy któreś wcielenie Abigail Breslin przebiło jej kultową rolę w Małej Miss?

Debby Ryan zaręczyła się z członkiem zespołu Twenty One Pilots!