To zdjęcie kojarzycie na pewno! To jeden z najpopularniejszych memów, jedno z viralowych ujęć, które przewija się przez sieć w okolicach świąt i krąży po niej aż do nowego roku. To także jedno z tych, z którymi totalnie się utożsamiamy i które niezmiennie nas wzruszają! Mowa o ujęciu 6-letniej wówczas Abigail Breslin wcielającej się w rolę Małej Miss. Dziewczynka stoi przed lustrem z wypiętym brzuchem w opinającym go kostiumie kąpielowym, bacznie się sobie przygląda i konstatuje: Yup, still fabulous. To właśnie za tę rolę obiecująca aktorka otrzymała nominację do Oscara.

Zobacz także: Filmy w duchu body positive, które warto obejrzeć

Dziś Abigail Breslin w niczym nie przypomina dawnej siebie, no, może entuzjazm i zapał do pracy są wciąż te same, co kiedyś. To właśnie one przysporzyły gwieździe rzesze nowych zwolenników i trudno wskazać inną młodą gwiazdę, która cieszyłaby się tak dobrą opinią w branży. Potwierdzają to najbliżsi współpracownicy aktorki, a przykłady można mnożyć, bo na przestrzeni lat (a warto dodać, że debiutowała jako 3-latka) jej kariera nabrała niezłego tempa. Mała Miss otworzyła jej drogę do wielkich produkcji. Spośród wielu pamiętnych trzeba wymienić choćby kilka – w 2007 roku pojawiła się u boku Catherine Zety Jones,w Życiu od kuchni, a rok później razem z Ryanem Reynoldsem zagrała w Na pewno, być może. Dalej mogliśmy oglądać ją w kolejnych produkcjach: m.in. w Bez mojej zgody, w której wcieliła się w córkę Cameron Diaz czy głośnym Połączeniu z Halle Berry, gdzie zagrała ofiarę porywacza, a ostatnio w filmie Zombieland: Kulki w łeb. Zagrała w nim obok m.in. Emmy Stone.

Jeśli zaś chodzi o urodę, podejście do niej pozostało to samo, co w latach dzieciństwa. Aktorka z powodzeniem mogłaby wypowiedzieć tę samą kultową filmową kwestię i dziś i byłaby ona równie bliska prawdy, co wtedy.

W tym roku aktorce stukną 24 lata, zobaczcie w galerii jak się zmieniała! Czy któreś wcielenie Abigail Breslin przebiło jej kultową rolę w Małej Miss?

Pamiętacie uroczą córkę Rossa i Rachel z „Przyjaciół”? Zobaczcie, jak Emma Geller-Green wygląda po 14 latach!