Syn Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego – Jan Franciszek Wróblewski

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego był bardzo wyczekiwanym dzieckiem. Lekarze dawali aktorce 2% szans na zajście w ciążę, a kiedy się udało pierwsze miesiące gwiazda musiała spędzić w łóżku, bo ciąża należała do trudnych. Ale, jak wiadomo, to historia z happy endem. 10 października 2014 roku przyszedł na świat synek pary – Jan Franciszek Wróblewski, który – jak nietrudno obliczyć – ma już 6 lat. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, którzy bardzo chronią jego prywatność i praktycznie nie publikują jego zdjęć w sieci. Teraz jednak Małgorzata Kożuchowska zrobiła wyjątek. Wspólne zdjęcia z synem opublikowała przed dwoma dniami na swoim instagramowym profilu. 

Jak wygląda syn Małgorzaty Kożuchowskiej?

„Dzień dobry!” – napisała pod minigalerią składającą się z dwóch zdjęć, które dodatkowo podpisała hasztagami: #sobota, #mamaisyn, #synekmamusi #loveisintheair. Fotografie powstały podczas wakacji, które aktorka spędza właśnie z rodziną we Wiedniu. I wyraźnie widać na nich, że mały Jan Franciszek jest już całkiem duży – ledwo mieści się na kolanach swojej słynnej mamy. Małgorzata Kożuchowska i Jaś czule się obejmują, co biorąc pod uwagę szeroki uśmiech aktorki, sprawia im wiele radości. Niestety na zdjęciach nie widzimy twarzy dziecka. No cóż, aktorka, jeśli w ogóle publikuje jakieś zdjęcia syna, konsekwentnie pilnuje, by nie było widać jego twarzy. Dostrzec możemy jedynie, że chłopiec naprawdę rośnie jak na drożdżach, a także to, że kolor włosów odziedziczył po mamie. Podobnie jak gust, bo oboje ubrani są na turkusowo. Zresztą zobaczcie sami: 

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski – historia związku

Jaś Franciszek jest jedynym dzieckiem Małgorzaty Kożuchowskiej i jej męża Bartłomieja Wróblewskiego. Para wzięła ślub 30 sierpnia 2008 roku po czterech latach związku. A poznała się – UWAGA! – na uroczystości pogrzebowej papieża Jana Pawła II. Kim z zawodu jest mąż aktorki? Bartłomiej Wróblewski długo pracował jako dziennikarz. Związany był z Telewizją Polską, gdzie prowadził „Wiadomości” i „Panoramę”. Jakiś czas temu porzucił jednak ten zawód na rzecz własnej firmy ochroniarskiej, którą z sukcesami prowadzi do dziś.