Dzieci Toma Cruise'a i Nicole Kidman – Jak wyglądają i co robią?

Choć dziś głośno jest przede wszystkim o Suri Cruise – nastoletniej już córce Toma Cruise'a ze związku z Katie Holmes, aktor ma też dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa – z Nicole Kidman. Syna i córkę. Oboje są już zresztą dorośli i prowadzą własne życie – z dala od blasku fleszy. Jesteście ciekawi, co robią i jak wyglądają? Oto co wiemy na ich temat.

Dla niewtajemniczonych: Tom Cruise i Nicole Kidman poznali się w 1990 roku na planie filmu akcji „Szybki jak błyskawica”. Tytuł okazał się być proroczy, bo między aktorami nie mogło zaiskrzyć szybciej. Para zdecydowała się wziąć ślub jeszcze w tym samym roku – w Wigilię Bożego Narodzenia. I choć dziś z trudem sobie o tym przypominamy, małżeństwem byli przez 11 lat – aż do 2012 roku, kiedy wzięli rozwód. Nie doczekali się wspólnych biologicznych dzieci, ale adoptowali dwójkę – chłopca i dziewczynkę. 

Bella Kidman Cruise – córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a jest artystką

Córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a nazywa się Isabella Kidman Cruise i ma dziś 28 lat. Jest dziś szczęścliwą mężatką – w 2015 roku wyszła za mąż za Maxa Parkera. Na Instagramie znajdziecie ją pod nickiem Bella Kidman Cruise. W social mediach jest zresztą bardzo aktywna, bo jest artystką – malarką i ilustratorką. I to właśnie najczęściej swoje prace publikuje na swoim profilu. 

Od czasu do czasu można natknąć się jednak także na jej selfie. Wybrane udostępniamy w naszej galerii (u góry strony). 

Connor Cruise – syn Nicole Kidman i Toma Cruise'a to DJ i zapalony wędkarz

Na profilu Connora Cruise'a – 26-letniego syna gwiazdorskiej pary, autoportretów (i portretów) jest znacznie więcej. Tym bardziej, że Connor jest zapalonym wędkarzem i chętnie chwali się swoimi zdobyczami z połowów. Kim jest z zawodu? DJ-em, choć coraz częściej ciągnie go właśnie na łono natury. Między innymi dlatego mieszka w Clearwater na Florydzie. 

Tom Cruise i Nicole Kidman – dzieci z pozostałych związków

Oprócz wspólnych dzieci Tom Cruise i Nicole Kidman mają także potomstwo z kolejnych związków. O Suri Cruise już wspominaliśmy. Warto więc dodać, że Nicole Kidman także doczekała się dzieci z następnego małżeństwa. Wspólnie z Keithem Urbanem wychowują dwie córeczki – 10-letnią Faith Margaret i 12-letnią Sunday Rose, ale o tym innym razem. 

 

Zobacz także: