Kilka dni temu Katie Holmes opublikowała na Instagramie kilka archiwalnych zdjęć swojej córki Suri. Nie bez powodu. Jej pociecha i owoc związku z aktorem Tomem Cruisem obchodziła 15. urodziny. „Nie mogę uwierzyć, że masz już 15 lat!” – napisała dumna mama. My również, bo zapamiętaliśmy Suri jako małą uroczą dziewczynkę, a tymczasem to już nastolatka pełną parą!

Suri Cruise to jedyne dziecko Katie Holmes i najmłodsza pociecha Toma Cruise’a. Aktor z poprzedniego związku z Nicole Kidman, z którą był żonaty przez 11 lat i rozwiódł się w 2001 roku, ma również dwójkę adoptowanych dzieci – syna Connora (26 lat) i córkę Isabellę (28 lat). Mówi się, że na pogorszenie relacji Cruise’a ze starszymi dziećmi wpłynął m.in. fakt, w jaki sposób traktował on swoją najmłodszą córkę. Pojawiały się bowiem głosy, że Suri to „najbardziej rozpieszczone dziecko w Hollywood”. Jednak gdy Cruise i Holmes rozwiedli się w 2012 roku, a pozew złożyła aktorka, argumentując swoja decyzję „różnicami nie do pogodzenia”, 6-letnia wówczas Suri trafiła pod skrzydła matki, a jej relacje z ojcem mocno się ochłodziły. Kluczowy wpływ miała scjentologia, której aktor jest gorącym wyznawcą od lat 90. Scjentolodzy nie powinni bowiem spotykać się z osobami, które nie nalezą do ich organizacji. 

Jak więc wyglądają dziś relacje Suri z ojcem? Podobno nastolatka wielokrotnie próbowała nawiązać kontakt z Cruisem, ale nieskutecznie. Na pewno więc nie świętowała swoich 15. urodzin z aktorem, którego tego dnia nie było w Nowym Jorku, gdzie pracuje teraz na planie swojego najnowszego filmu Mission: Impossible 7. Jak donoszą amerykańskie serwisy plotkarskie, młoda jubilatka w dniu swojego święta nie wyglądała na przygnębioną tym faktem. Paparazzi przyłapali ją w gronie przyjaciół, z lodami i urodzinowym bukietem w ręku. Więcej zdjęć Suri znajdziecie w naszej GALERII.