Britney Spears opublikowała (pierwsze od bardzo dawna) zdjęcie ze swoimi synami. Jak sama przyznała, nie pokazuje Jaydena i Seana Prestona zbyt często w mediach społecznościowych, ponieważ zależy jej na tym, by wyrażali siebie w sposób, który najbardziej im odpowiada. Wspomniana już fotografia spodobała im się jednak na tyle, że zgodzili się na publikację. Co więcej, wywołała ona niemałe poruszenie wśród fanów i fanek Britney Spears. Jej synowie zmienili się bowiem nie do poznania. Jak wyglądają teraz Sean Preston i rok młodszy od niego Jayden?

Jak wyglądają synowie Britney Spears?

Zdjęcie Britney Spears z 14-letnim Jaydenem i 15-letnim Seanem Prestonem, które wczoraj pojawiło się na oficjalnym profilu gwiazdy na Instagramie, wzbudziło wiele emocji wśród jej fanek i fanów. Synowie autorki hitu Toxic dorośli, a co za tym idzie: bardzo się zmienili na przestrzeni ostatnich lat. 

Co ciekawe, temat ten poruszyła także Britney Spears w opisie zdjęcia. Gwiazda napisała, że jak (prawdopodobnie) każdej mamie ciężko jej obserwować dorastających tak szybko synów. 

„To szalone, jak czas mija …. Moi chłopcy są już tacy duzi !!!! Wiem … Wiem … To bardzo trudne dla każdej mamy, a szczególnie dla mamy chłopców, obserwować, jak szybko dorastają  !!!!” – czytamy w opisie zdjęcia. 

W dalszej części instagramowego postu Britney Spears stwierdziła, że ma ogromne szczęście, ponieważ Jayden i Sean Preston są bardzo mili. Jej synowie wyrośli na prawdziwych gentlemanów. Jak sama dodała, musiała ich dobrze wychować. 

„Mam ogromne szczęście, ponieważ moje dzieci są prawdziwymi gentlemanami, są bardzo mili. To znaczy, że musiałam zrobić coś dobrze !!!”

Wspomniane już zdjęcie Britney Spears z synami, a właściwie dwie wersje tej samej fotografii możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Do jednej z nich gwiazda dodała filtry o ciepłej tonacji, jak również efekt zachodzącego słońca.