Nicole Kidman była jedną z aktorek nominowanych do tegorocznych Złotych Globów za rolę w serialu HBO Od nowa, w którym partnerował jej (także nominowany) Hugh Grant. 52-letnia aktorka wyścig po statuetkę przegrała jednak z Anyą Taylor-Joy, gwiazdą produkcji Netflixa Gambit królowej. Dla Kidman czas poświęcony na 78. galę nagród przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Pracy Zagranicznej nie był jednak stracony, gdyż mogła go spędzić w gronie najbliższych – męża Keitha Ubrana oraz córek – 12-letniej Sunday Rose oraz 10-letniej Faith Margaret, które pojawiły się u boku eleganckiej Nicole w sukni Louis Vuitton. Było to niemałe zaskoczenie, gdyż aktorka raczej stara się dbać o prywatność swoich pociech.

Złote Globy 2021: Nicole Kidman pokazała publicznie córki! Podobne do mamy? 

- Zdecydowanie rządzą u nas kobiety! Ale jak mówią nasze córeczki: „Pies jest chłopakiem!” (...) – mówiła niedawno w wywiadzie dla magazynu Marie Claire aktorka. - Są momenty, w których Keith potrzebuje ucieczki ze swoją gitarą. Czasami widzę, jak gra na niej w swojej szafie. Wtedy rozumiem, że muszę dać mu trochę przestrzeni – dodała. I choć Kidman i Urban, którzy są małżeństwem od 2006 roku, rzadko pokazują swoje córki publicznie, aktorka chętnie angażuje je w projekty, w których sama bierze udział. Tak było zarówno w przypadku wspomnianej już produkcji Od nowa – dziewczynki zagrały tam uczennice szkoły, do której uczęszczał serialowy syn Nicole Kidman grany przez Noah Jupe. Zagrały także kilka scen w poprzedniej produkcji HBO z Kidman, czyli Wielkie kłamstewka. Są więc spore szanse na to, że Sunday Rose i Faith Margaret pójdą w ślady mamy i również zdecydują się na aktorską karierę.

Ile dzieci ma Nicole Kidman? 

Sunday Rose oraz Faith Margaret to niejedyne dzieci aktorki. Nicole Kidman ma również adoptowanych wraz z byłym mężem Tomem Cruisem 28-letnią córkę Isabellę Jane oraz 26-letniego syna Connora Antony’ego. Gdy Kidman i Cruise rozwiedli się, początkowo oboje opiekowali się dziećmi, ale z czasem relacja aktorki z pociechami zaczęła słabnąć, a Bella i Connor zamieszkali z ojcem. Obecnie oboje należą do kościoła scjentologicznego, podobnie jak ich ojciec. - Są dorośli. Są w stanie podejmować własne decyzje. Dokonali wyboru i zostali scjentologami, a moim zadaniem jako matki jest ich kochać – wyznała Kidman w rozmowie z Vanity Fair.