78. ceremonia wręczenia Złotych Globów, czyli jednych z najbardziej prestiżowych nagród w branży filmowej i telewizyjnej, różniła się od poprzednich, a to ze względu na pandemię koronawirusa. W tym roku wielu zaproszonych gości oraz gościń (w tym nominowanych) nie pojawiło się w Los Angeles czy Nowym Jorku, skąd transmitowano galę, ale łączyło się z własnych domów. Mimo tego zaprezentowali / zaprezentowały wyjątkowe kreacje od topowych projektantów / projektantek. Sprawdź, które gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie (zarówno offline, jak i online) i zobacz najpiękniejsze stylizacje. 

Złote Globy 2021 – gwiazdy na gali

Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć oczywiście Tiny Fey i Amy Poehler, które prowadziły galę wręczenia Złotych Globów 2021. Pojawiły się również gwiazdy serialu The Crown, do którego (powiedzmy sobie szczerze) należał ten wieczór. Wśród nich Emma Corrin (laureatka nagrody dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym), Gillian Anderson, czyli zwyciężczyni w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu, serialu limitowanym lub filmie TV, Josh O'Connor, który odebrał statuetkę dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym oraz Olivia Colman. W tegorocznej ceremonii (offline lub online) wzięli udział także m.in. Margot Robbie, Anya Taylor-Joy (zwyciężczyni w kategorii najlepsza aktorka w serialu limitowanym lub filmie TV), Gal Gadot, Renée Zellweger, Jamie Lee Curtis, Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones.

Złote Globy 2021 – najlepsze stylizacje gwiazd

Kto wyglądał najlepiej na tegorocznej ceremonii wręczenia Złotych Globów? Cały świat zachwyca się stylizacją Elle Fanning. Gwiazda miała na sobie błękitną suknię z trenem od Gucci. Totalną furorę zrobiła również stylizacja Cynthii Erivo, która wystąpiła w bardzo charakterystycznej – neonowo zielonej kreacji od Valentino Couture. Z kolei Nicola Coughlan, którą możesz kojarzyć jako Penelope Featherington z serialu Bridgertonowie, postawiła na długą, rozłożystą suknię od Molly Goddard w słonecznym odcieniu zółtego. Natomiast Laura Dern i Jane Fonda pojawiły się na gali w garniturach od (odpowiednio) Givenchy oraz Richarda Tylera. Co ciekawe, to nie był pierwszy raz, gdy 83-letnia gwiazda założyła ten komplet. W ten sposób wyraziła swój sprzeciw dla fast fashion

Więcej zdjęć gwiazd (i świetnych stylizacji) czeka na ciebie w naszej galerii – na górze strony.