„Bridgertonowie” to jeden z najpopularniejszych seriali kostiumowych ostatnich lat. Twórczynie i twórcy hitu Netfliksa dołożyli wszelkich starań, by charakteryzacja poszczególnych członkiń oraz członków obsady robiła wrażenie. Zadbali o ich stylizacje, a także makijaż i fryzury. W tym samym – bajkowym, lekko odrealnionym klimacie utrzymano „Królową Charlottę: Opowieść ze świata Bridgertonów”, czyli spin-off, którego fabuła koncentruje się na jednej z najbardziej lubianych postaci. W serialu gra kilka gwiazd znanych widzom i widzkom z głównej serii. Natomiast nie brakuje nowych twarzy. Warto poznać odtwórczynie oraz odtwórców poszczególnych ról bliżej, a przy okazji sprawdzić, jak wyglądają w prawdziwym życiu.

„Królowa Charlotta” – obsada. Kto zagrał w spin-offie serialu „Bridgertonowie”?

4 maja 2023 serial „Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów” zadebiutował na platformie Netflix. Od tamtej pory zbiera bardzo pozytywne opinie i recenzje. Osoby, które są w trakcie lub po seansie, doceniają m.in. fabułę (szczególnie to, jak twórczynie i twórcy zręcznie poruszają się między przeszłością a teraźniejszością), kostiumy i scenografię, a także grę aktorską. Przypomnijmy, że w roli głównej, czyli młodej królowej Charlotte, możemy podziwiać Indię Rię Amarteifio. A na ekranie towarzyszą jej m.in. Corey Mylchreest (młody król Jerzy III), Arsema Thomas (młoda Agatha Danbury), Sam Clemmett (młody Brimsley), Michelle Fairley (księżniczka Augusta), Freddie Dennis (Reynolds), Cyril Nri (Lord Danbury) oraz Tunji Kasim (Adolphus). W odcinkach pojawiają się również Golda Rosheuvel, Adjoa Andoh, Ruth Gemmell czy Hugh Sachs

Jak wyglądają gwiazdy serialu „Królowa Charlotta” w prawdziwym życiu?

Na potrzeby produkcji wygląd aktorek i aktorów został, oczywiście, zmieniony. Beauty team zapewnił im charakteryzację, która choć w pewnym stopniu wpisuje się w estetykę czasów regencji. Ich fryzury i makijaże robią wrażenie. Jednak wiele osób zastanawia się, jak gwiazdy serialu „Królowa Charlotta” wyglądają w prawdziwym życiu. Jeśli wy również jesteście tego ciekawe i ciekawi, scrollujcie dalej. Przygotowałyśmy dla was mini porównanie. Ale, uwaga, niektóre zdjęcia mogą okazać się bardzo zaskakujące.