Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie dzień, tydzień, miesiąc, całe życie bez internetu, telefonu, aplikacji mobilnych? Czy Wasze uzależnienie od nawigacji w telefonie, Facebooka, Tindera, Instagram czy Airbnb jest na tyle silne, że nie potrafilibyście sobie bez nich poradzić w świecie offline? 

Firma Apple postanowiła przygotować taki obraz społeczeństwa drastycznie odciętego od świata online. Jednogłośnie w redakcji stwierdziliśmy, że wygląda to naprawdę przerażajaco. Na początku czerwca na targach WWDC 2017 amerykański gigant premierowo zaprezentował reklamę zatytułowaną Appocalypse, w którym w jednej chwili znikają wszystkie dostępne aplikacje mobilne. Efekt? Pewnie domyślacie się, że nie jest to najprzyjemniejszy widok, prawda?

Film reklamowy został stworzony z rozmachem i ponad trzyminutowy spot bardziej przypominam zwiastun hollywoodzkiego kina akcji niż zwykłą reklamę w telewizji. Przypomnijmy, że na tej samej konferencji firma Apple zaprezentowała swój najnowszy produkt, czyli inteligentny głośnik, z którym już niebawem będziecie mogli śmiało się porozumiewać.

HOMEPOD TO NOWA ZABAWKA ZE STAJNI APPLE >>>