Już za moment media społecznościowe zaleją podsumowania 2019 roku. Najpopularniejsze wydarzenia, osoby, trendy i... zdjęcia w formie #bestnine! Ciężko nie skusić się i choćby z ciekawości nie sprawdzić, które zdjęcia na naszym profilu cieszyły się największym zainteresowaniem i zebrały najwięcej polubień. Zestawienie best nine podlicza wszystkie serduszka i na tej podstawie wybiera dla nas dziewięć postów, które zebrały ich najwięcej w ostatnich 12 miesiącach. To one właśnie podobały się followersom najbardziej.

Najpopularniejsze marki w sieci w 2019 roku. Na czele Huda Beauty, Victoria's Secret i Chanel

Jak wygląda zestawienie najpopularniejszych zdjęć na Instagramie @glamourpoland? W 2019 roku opublikowaliśmy dla Was 1311 postów, co daje około 3,5 posta na dzień. Wszystkie zebrały łącznie 1 632 692 like'ów! Narzędzie best nine 2019 podliczy to dla każdego konta i z dziewięciu zdjęć z największą ilością polubień stworzy kolaż, który następnie możecie udostępnić u siebie w dwóch formatach. Wśród naszych doskonale widać, że najbardziej doceniliście nasze okładki z uczestnikami Top Model i Maffashion! Jak więc zrobić zestawienie best nine 2019 dla swojego profilu? Podpowiadamy krok po kroku.

Best nine 2019 Instagram – jak zrobić krok po kroku?

Co roku pod koniec grudnia publikujemy Wam krótką instrukcję, jak samodzielnie zrobić podsumowanie roku na Instagramie. I jak zwykle uprzedzamy, że nie ma nic łatwiejszego! Technologia wychodzi nam naprzeciw i dziś stworzenie kolażu best nine 2019 jest banalnie proste. Wygląda to nieco inaczej niż na Facebooku, który samodzielnie przygotowuje nam kompilację najpopularniejszych zdjęć. Na Instagramie możecie zrobić to sami ręcznie.

1. Wchodzicie na stronę https://bestnine.net/en

2. Szukacie miejsca na wpisanie Instagram ID, które znajduje się poniżej napisu „Get your 2019 best nine on Instagram!”.

3. Wpisujecie w tę rameczkę dokładną nazwę swojego konta (bez @ z przodu) i klikacie GET.

4. Gotowe! W sekundę otrzymujecie swoje własne best nine 2019, czyli kolaż dziewięciu najpopularniejszych zdjęć z Waszego profilu oraz podsumowanie polubień.

5. Możecie zapisać kolaż w dwóch formatach wybierając Original lub Square. Pierwszy z nich wygląda jak post (widoczny jest opis), a drugi to kwadrat tylko z nazwą profilu. Kiedy już zdecydujecie się na którąś z wersji klikacie w niego, a następnie prawym przyciskiem myszy w opcję „zapisz”.

6. Od razu z poziomu strony macie także możliwość opublikowania kolażu best nine 2019 na swoim Instagramie, Twitterze lub Facebooku. Jeśli chcecie przełożyć to na później, możecie po prostu wrzucić podsumowanie tak, jak wrzucacie każde inne zapisane wcześniej zdjęcie w formie posta. Nie zapomnijcie oznaczyć go hasztagiem #bestnine2019, dzięki czemu inni z łatwością trafią na Wasze zestawienie.

Korzystanie z best nine 2019 jest całkowicie darmowe, nie musicie wnosić żadnych opłat. Nie wymaga także rejestracji, podawania e-maila czy numeru telefonu. Co ważne, czas generowania kolażu zależy od tego, jak dużo zdjęć opublikowaliście w ostatnich 12 miesiącach.

Na tej samej stronie znajdziecie też listę 10 kont na Instagramie, które mają największą liczbę followersów i które – nie trudno się domyślić – należą do gwiazd. Tym razem jednak to właściciele best nine 2019 stworzyli podsumowania za Cristiano Ronaldo czy Kylie Jenner, ale co roku osoby znane i lubiane same chętnie korzystają z tej opcji. W 2018 wśród nich były chociażby Kris Jenner i Joanna Krupa.

Zobacz także: 10 najpopularniejszych modelek na Instagramie 2019 roku

Pamiętajcie, że w ostatni dni roku strona może być nieco przeciążona i działać odrobinę wolniej. W końcu od startu w 2015 roku aż do dzisiaj ponad milion osób stworzyło swoje zestawienia best nine! Ciekawe ile zdecyduje się na zrobienie best nine 2019?