„Wednesday” to niekwestionowany hit minionego roku. Serial, za którego stworzenie odpowiada Tim Burton, pobił rekordy popularności, poza tym zrobił furorę w mediach społecznościowych, na czele z TikTokiem. Regularnie pojawiają się tam filmy z fragmentami poszczególnych odcinków (największym hitem jest – oczywiście – scena tańca Wednesday Addams) oraz z członkami i członkiniami obsady. Jak to zwykle bywa w przypadku takich produkcji, fanki oraz fani interesują się również życiem prywatnym gwiazd, które pojawiły się na ekranie. Tym razem mają (zaskakującą) teorię, według której Jenna Ortega i Percy Hynes White randkują ze sobą. Oto, co wiemy na ten temat. 

Jenna Ortega i Percy Hynes White randkują ze sobą?

Zacznijmy nasze śledztwo o przejrzenia profili w mediach społecznościowych głównych zainteresowanych całą sprawą. Jenna Ortega i Percy Hynes White są aktywni na Instagramie. Jednak korzystając z popularnej aplikacji, skupiają się na promocji projektów zawodowych. Zdecydowanie rzadziej pokazują życie prywatne. Dotyczy to m.in. osób, z którymi randkują. Raczej nie opowiadają też o sprawach osobistych w wywiadach. Skąd w związku z tym przypuszczenie, że między gwiazdami „Wednesday” jest coś więcej niż przyjaźń? 

Jenna Ortega i Percy Hynes White zagrają razem w komedii romantycznej

Przypomnijmy, że w grudniu ubiegłego roku ogłoszono, że Jenna Ortega i Percy Hynes White zagrają razem w komedii romantycznej. Szczegóły fabuły niestety nie są znane. Jednak aktor udzielił wywiadu „Popternative”, w którym przyznał, że kocha pracować z Jenną Ortegą i że dobrze bawią się razem na planie. Zwrócił również uwagę na jej profesjonalizm. Wszystko wskazuje na to, że wyznanie Percy’ego Hynesa White’a rozpaliło wyobraźnię niektórych fanek i fanów. To właśnie po ogłoszeniu tej współpracy zaczęli spekulować o tym, co ich łączy. 

Jenna Ortega zabrała Percy’ego Hynesa White’a na galę wręczenia Złotych Globów 2023

O domniemanym romansie Jenny Ortegi i Percy’ego Hynesa White’a zrobiło się jeszcze głośniej po gali wręczenia Złotych Globów 2023. Jak się bowiem okazało, 20-latka, która została nominowana w kategorii najlepsza aktorka w serialu komediowym lub musicalu za rolę w „Wednesday”, przyszła na wydarzenie w towarzystwie odtwórcy roli Xaviera Thorpe’a. Był jej „plus 1”. Niestety gwiazdy nie mają wspólnych zdjęć z czerwonego dywanu. Warto natomiast wspomnieć, że podczas jednego z wywiadów Jenna Ortega nazwała Percy’ego Hynesa White’a dobrym przyjacielem. Miała jednak wyraźny problem, by powiedzieć, z kim przyszła i zrobiła to dopiero po chwili. Znaczące wydaje się też to, że unikała pozowania z Percym fotoreporterom.

Obsada „Wednesday” zachwyciła na pokazie Saint Laurent

Niespełna tydzień po gali wręczenia Złotych Globów 2023 Anthony Vaccarello zaprezentował nową kolekcję dla Saint Laurent podczas Paris Fashion Week. Było to wyjątkowe wydarzenie (nie tylko) dla osób z branży mody. W pierwszym rzędzie zasiadły gwiazdy, w tym Jenna Ortega, Percy Hynes White i Georgie Farmer, których pokochałyśmy za role w serialu „Wednesday”. 

fot. Getty Images / kolaż Glamour.pl

Obecność Jenny Ortegi i Percy’ego Hynesa White’a na pokazie po raz kolejny sprowokowała fanki oraz fanów do dyskusji na temat tego, co ich łączy. To kolejna impreza, podczas której nie sfotografowano ich razem. Natomiast w sieci (a konkretnie na Instagramie i TikToku) krążą fanowskie filmy, na których widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. 

Zobacz także:

Jenna Ortega i Percy Hynes White są razem?

Jenna Ortega i Percy Hynes White randkują ze sobą? Choć wiele osób by tego chciało, bardzo możliwe, że po prostu się przyjaźnią. I, co naszym zdaniem warto podkreślić, to też jest cool. Na razie aktorka i aktor nie komentują teorii ich fanek i fanów. Jeśli się to zmieni albo dowiemy się czegoś nowego, poinformujemy was o tym.