Gwiazdy „Wednesday”, Jenna Ortega i Percy Hynes White, razem w nowym filmie

Między Wednesday Addams a Xavierem od początku jest chemia (Fanki i fani podejrzewają, że w prawdziwym życiu też COŚ się między nimi, dzieje i twierdzą, że mają na to dowody! Czy Jenna i Percy randkują?). Córka Morticii i Ramireza podchodzi jednak do chłopaka z rezerwą. Początkowo podejrzewa go o bycie potworem i mordercą, ale wraz z rozwojem akcji wiele się zmienia... Chociaż Netflix wciąż oficjalnie nie potwierdził 2. sezonu serialu „Wednesday”, tytuł bije rekordy popularności na platformie, a fanki i fani snują domysły, co może wydarzyć się w kolejnych odsłonach. Szczególnie dużo sporów toczy się wokół wątku romansowego i potencjalnego związku Wednesday i Xaviera.

Cóż, wszystko wskazuje na to, że ich romans dojdzie do skutku, choć niekoniecznie tak, jak wyobraża to sobie publiczność Netfliksa. Niedawno, podczas wywiadu promującego hitowy serial Netflixa, Percy Hynes White zdradził, że para wystąpi wspólnie w nowej produkcji.

Uwielbiam pracować z Jenną — powiedział aktor w rozmowie z „Popternative”. Teraz kręcimy w Utah nowy film. Świetnie się razem bawimy.

 

„Winter Spring Summer or Fall”: co wiemy o nowym filmie Jenny Ortegi i Percy'ego Hynesa White'a?

Projekt, o którym mowa, nie został jeszcze ogłoszony, ale fani i fanki już odkryli kilka szczegółów, które mogą zdradzać, o jaką realizację chodzi. Przed kilkoma dniami Jenna Ortega i Percy Hynes White zostali zauważeni na planie filmowym obrazu zatytułowanego „Winter Spring Summer or Fall”, który reżyseruje Tiffany Paulsen, scenarzystka komedii romantycznej „About Fate” z Emmą Roberts w roli głównej. Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec października w Salt Lake City – wynika z instagramowego profilu Paulsen.

„Winter Spring Summer or Fall” – jak donosi „Just Jared” – ma być komedią romantyczną, opowiadającą o dwójce bardzo różnych od siebie nastolatków, Remi i Barnesie, którzy spotykają się przypadkowo w swojej ostatniej klasie. Jest zima. Następnie ta dwójka spędza ze sobą łącznie cztery dni w ciągu całego roku, co na zawsze zmieni ich życie. W roli Remi – jak łatwo wywnioskować – obsadzona została Ortega, Hynes White zagra Barnesa.

Dla fanek i fanow „Wednesday” mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość: to nie koniec projektów z potwierdzonym udziałem Jenny. Aktorkę zobaczymy w „Krzyku 6”, który wejdzie do kin 10 marca 2023 roku. Poza tym gwiazdę serialu Netfliksa będziemy podziwiać w filmie Lionsgate „Millers Girl” z Martinem Freemanem w jednej z ról głównych. Wystąpi także w produkcji Paramount+ „Finestkind” z Benem Fosterem i Tommym Lee Jonesem.

 

Zobacz także: