Jennifer Aniston właśnie zakończyła nagrania do specjalnego odcinka serialu Przyjaciele, który już niebawem będzie dostępny na platformie streamingowej HBO Max. Według zagranicznych tabloidów, aktorka miała powiedzieć koleżankom i kolegom z planu, że jest w trakcie procesu adopcyjnego. Czy Jennifer Aniston chce zostać mamą? Jej rzecznik prasowy zabrał głos w tej sprawie! 

Jennifer Aniston chce adoptować dziecko?

Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje, według których Jennifer Aniston chce adoptować dziecko. Sprawa stała się na tyle poważna, że reprezentant jednej z najpopularniejszych aktorek na świecie postanowił skomentować te doniesienia. Z oficjalnego komentarza, którego udzielił serwisowi TMZ dowiadujemy się, że informacje dotyczące adopcji są nieprawdziwe. 

„Fałszywe i nigdy nie miały miejsca” – powiedział rzecznik Jennifer Aniston w rozmowie z portalem TMZ.

Wszystko wskazuje na to, że Jennifer Aniston nie zmieniła swojego podejścia do macierzyństwa. I (uwaga!) nie ma w tym nic złego. W 2019 roku odtwórczyni roli Rachel Green w Friends przyznała w wywiadzie dla amerykańskiego Elle, że frustruje ją fakt, że ludzie tak bardzo przejmują się jej podejściem do macierzyństwa. Ma wrażenie, że tego rodzaju zachowanie i opinie umniejszają temu, co udało jej się osiągnąć. 

„Każdy ma swoją ścieżkę” – dodała Jennifer Aniston we wspomnianym już wywiadzie dla amerykańskiego Elle. 

Przypomnijmy, że Jennifer Aniston zagrała w 44 (!!!) filmach i ma własną firmę produkcyjną. Od lat znajduje się w gronie najlepiej zarabiających aktorek na świecie, a to m.in. dzięki udziałowi w Przyjaciołach