AKTUALIZACJA (17.11.2020): W lutym dowiedzieliśmy się o tym, że po 16 latach od premiery pierwszego odcinka kultowego serialu Friends, powstanie odcinek specjalny. O kontynuacji produkcji mówiło się już od dawna, ale dopiero na początku roku cała obsada, czyli Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courtney Cox, Matthew Perry, David Schwimmer oraz Matt LeBlanc potwierdzili te spekulacje. Niestety premierę odcinka Reunion, zaplanowanego na wiosnę tego roku, przesunięto z powodu pandemii koronawirusa. Jeszcze niedawno producenci słynnego serialu zapewniali, że cała ekipa ma spotkać się pod koniec sierpnia i wtedy nagrać odcinek, którego wszyscy bardzo potrzebujemy! Niestety Covid-19 po raz kolejny pokrzyżował plany producentom oraz aktorom. Matthew Perry, czyli serialowy Chandler Bing, którego widzowie pokochali za cięty i błyskotliwy humor, zabrał głos w tej sprawie i zdradził, na kiedy przesunięto zdjęcia do epizodu. „Wygląda na to, że ponowne spotkanie „Przyjaciół” zostanie przełożone na początek marca. Zapowiada się pracowity rok. I to lubię!”, napisał aktor na Twitterze. Wszyscy spodziewaliśmy się, że Friends pojawią się na HBO Max jeszcze w tym roku. Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość. Jesteśmy jednak pewni, że czekanie się opłaci! 

Pod koniec lutego tego roku fani „Przyjaciół” mieli powody do radości! Odtwórcy głównych ról poinformowali, że kultowy serial wraca na ekrany po 20 latach od emisji pierwszego odcinka. Udostępnili wtedy zdjęcie sprzed lat i podpisali je tajemniczy hasłem „It’s happening…”. Spekulacje o tym, że twórcy amerykańskiego sticomu planują kontynuację pojawiły się już na początku tego roku, kiedy Jennifer Aniston w jednym z wywiadów wyznała, że cała obsada pracuje nad czymś, ale nie może jeszcze niczego zdradzić. W miarę upływu czasu poznaliśmy więcej szczegółów. W odcinku specjalnym pojawią się wszyscy aktorzy, wcielający się w główne role. Nie zabraknie Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisy Kudrow, Matt Perry’ego i Davida Schwimmera oraz Matt LeBlanc’a. Niestety, powstanie tylko jeden odcinek, a nie cały sezon. Pojawi się na platformie streamingowej HBO Max. Premierę zaplanowano pod koniec maja, niestety z powodu pandemii koronawirusa przełożono nagranie specjalnego odcinka „Friends”. Właśnie poznaliśmy nową datę – wiemy, kiedy powstanie nowy epizod „Przyjaciół”.

„Przyjaciele” – wiemy, kiedy powstanie specjalny odcinek kultowego serialu! 

Na początku myśleliśmy, że premiera opóźni się o miesiąc lub dwa, a teraz wydaje się, że będzie to znacznie dłużej. Nie możemy się doczekać końca lata, żeby zrealizować ten specjalny odcinek. Uważamy, że warto mieć dużą, hałaśliwą publiczność na żywo, aby docenić powrót sześciu wspaniałych przyjaciół. Nie chcieliśmy robić tego w Internecie – wyjaśnił Bob Greenblatt z WarnerMedia. Odcinek z Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisą Kudrow, Mattem Perry i Davidem Schwimmerem oraz Mattem LeBlanc powstanie w tym samym studio w Kalifornii, co wcześniejsze sezony „Friends”. Prawdopodobnie specjalny epizod „Przyjaciół” będzie nagrany w konwencji godzinnego wywiadu z obsadą kultowego sitcomu. Mamy nadzieję, że ujrzy on światło dzienne od razu po nagraniu, czyli pod koniec lata tego roku. Już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Rachel, Monikę, Phoebe, Chandlera, Joeya oraz Rossa znów razem!

„Przyjaciele”: Emma Geller-Green, Ben Geller i trojaczki. Zobaczcie, jak dziś wyglądają dzieci z kultowego serialu! >>>