Przyjaciele to jeden z tych seriali, który prawdopodobnie nigdy nam się nie znudzi. Chętnie wracamy do poszczególnych odcinków, a oglądanie ich (nadal) sprawia nam ogromną frajdę. Mimo tego, że od premiery pierwszego sezonu kultowej produkcji minęło ponad 25 lat, jest ona bardzo aktualna. Co więcej, na jaw wciąż wychodzą dotąd nieznane fakty, tajemnice i prawdziwe smaczki z nią związane. Czy wiedzieliście, że w rolę Emmy Geller-Green, czyli uroczej córeczki Rachel i Rossa, nie wcielała się jedna aktorka, ale dwie? Noelle i Cali Sheldon – bliźniaczki, które możecie kojarzyć również z filmu Us, grały małą dziewczynkę na zmianę. W tym roku, a konkretnie 17 czerwca, siostry będą obchodzić 18. urodziny. Jak zapewne się domyślacie, Noelle i Cali Sheldon bardzo się zmieniły od premiery odcinków Przyjaciół z ich udziałem. Podobnie jak inne dzieci, które grały w kultowym serialu.

Przyjaciele: Emma Geller-Green, Ben Geller i trojaczki. Zobaczcie, jak dziś wyglądają dzieci z kultowego serialu!

Są tutaj fani Cole’a Sprouse’a? Niewiele osób pamięta, że przystojny bliźniak grał w serialu Przyjaciele. Tak, przez kilka sezonów wcielał się w rolę Bena Gellera – synka Rossa z pierwszego małżeństwa. Wyglądał wtedy bardzo uroczo! Oczywiście nie mogłybyśmy zapomnieć o trojaczkach, które Phoebe urodziła dla swojego brata i jego partnerki. Co ciekawe, Leslie, Chandler i Frank Jr. Jr. nie zostali zagrani przez rodzeństwo, ale przez bardzo podobne do siebie aktorki oraz aktora – Allisyn Ashley Arm, Sierrę Marcoux i Dantego Pastulę. Warto dodać, że Allisyn Ashley Arm i Dante Pastula kontynuowali swoją przygodę z aktorstwem. 23-latka wystąpiła m.in. w Słonecznej Sonny i Naukach niezbyt ścisłych. Natomiast jej serialowego brata mogliśmy oglądać w filmie Ablution. Kilka lat temu Dante Pastula wycofał się z życia publicznego – nie ma też profilu na Instagramie. Część z was na pewno kojarzy również Jacka i Ericę – dzieci adoptowane przez Monikę i Chandlera. Niemowlęta wystąpiły w dwóch ostatnich odcinkach serialu. Niestety ich nazwiska nie zostały umieszczone w napisach końcowych, a tożsamość wciąż nie jest znana. Jedyne, co o nich wiemy to fakt, że w tym roku skończyliby 15 lat.

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie aktualne zdjęcia aktorek i aktorów, którzy wcielili się w role dzieci głównych bohaterów Przyjaciół. Poznalibyście ich? Naszym zdaniem w niektórych przypadkach byłoby naprawdę trudno!

 

„Przyjaciele” w telewizji. Gdzie obejrzeć kultowy serial w czasie kwarantanny? >>>