Stara miłość nie rdzewieje? To, co ostatnio dzieje się między Jennifer Aniston i Bradem Pittem jest na to najlepszym dowodem. Wystarczy wspomnieć wczorajszy wieczór. W niedzielę, 19 stycznia 2020 roku oboje pojawili się na rozdaniu SAG Awards 2020, nagród przyznawanych najlepszym aktorom filmowym i telewizyjnym, do których oboje byli nominowani I, jak się okazało, oboje zostali nagrodzeni. Pierwszy statuetkę odebrał Brad, który został wyróżniony za rolę w „Pewnego razu w Hollywood...”. Chwilę później swoją nagrodę odbierała Jen, doceniona za serial „The Morning Show”.  By posłuchać jej przemówienia, Brad porzucił wszystkie inne czynności, co zresztą uchwycone zostało na krótkim wideo.

Prawdziwym wiralowym hitem stały się jednak zdjęcia zrobione za kulisami imprezy po zakończeniu jej oficjalnej części, kiedy Brad gratulował swojej byłej żonie. Nie dość, że to, jak patrzył na Jen, nie pozostawia złudzeń, że wciąż żywi do niej uczucie, to jeszcze gdy Jen chciała odejść, spontanicznie złapał ją za rękę. Awww… 

Powstanie nowy odcinek serialu „Przyjaciele”. Zagra w nim Jennifer Aniston i pozostali członkowie obsady.
 

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem? Potajemnie wzięli ślub w Meksyku?

Czyżby prawdą miały okazać się plotki, że Jennifer i Brad, którzy małżonkami byli od 2000 do 2005, wrócili do siebie? Niewykluczone, zwłaszcza, że mówi się nawet o tym, że… ponownie wzięli ślub. Aniston i Pitt sakramentalne „tak” (po raz drugi) mieli powiedzieć sobie podczas sekretnej uroczystości w Meksyku. Przynajmniej tego zdania jest plotkarski magazyn „New Weekly”. Tabloid najpierw poinformował, że para zaręczyła się w Boże Narodzenie. I jest to całkiem możliwe, biorąc pod uwagę fakt, że Jennifer i Brad znów się widują - aktor był przecież ostatnim gościem przyjęcia świątecznego organizowanego przez Jen. Teraz tabloid poinformował także, że Jennifer i Brad wzięli potajemny ślub. Do uroczystości miało dojść podczas wakacji, które aktorka spędzała w Tulum w gronie przyjaciół. Na pomysł wpadł oczywiście Brad i to on wszystko zorganizował. Chciał bowiem zrobić Jen niespodziankę. Jego wybranka miała zorientować się, co się święci, kiedy na jednej z plaż ustawiono 22 pochodnie, mające utorować Jen drogę do przyszłego (i byłego) męża, który w towarzystwie najbliższych parze osób, czekał na wybrankę z pierścionkiem! Brad obiecał Jennifer, że już nigdy jej nie opuści. „Po tym, jak powiedziała TAK, tańczyli w świetle księżyca do ulubionej piosenki U2 – The sweetest thing” – podaje źródło. Wierzycie? Scenariusz wydaje się całkiem prawdopodobny. Pewne jest bowiem, że między Bradem i Jen jest coś na rzeczy.

Irina Shayk zakochana? Modelka spotyka się z byłym mężem Jennifer Aniston.