We wrześniu minęło 25 lat od premiery pierwszego odcinka Przyjaciół. Kultowy serial nie tylko się nie nudzi, ale również podbija serca kolejnych widzów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że większość z nas marzy o powrocie Friends do telewizji. Spekulacje na ten temat trwają od lat. Jednak kilka tygodni temu przybrały realny wymiar. Pod koniec października Jennifer Aniston została zaproszona do programu The Ellen DeGeneres Show. Podczas emisji aktorka zdradziła, że obsada i twórcy Przyjaciół pracuje nad czymś nowym. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Wtedy serialowa Rachel przyznała, że nadal nie wiedzą, co dokładnie chcą stworzyć, ale wciąż próbują i szukają idealnego rozwiązania. Teraz (nareszcie!) poznaliśmy trochę więcej szczegółów!

Powstanie nowy odcinek serialu Przyjaciele! Zagra w nim Jennifer Aniston i pozostali członkowie obsady

Przyjaciele wracają! Jak podaje Hollywood Reporter, wszyscy członkowie obsady, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, a także twórcy telewizyjnego hitu - David Crane i Marta Kauffman - zadeklarowali udział w nowym projekcie HBO Max. Hashtag #reunion. Przypomnijmy, że platforma streamingowa HBO startuje wiosną 2020. Wśród dostępnych dla jej subskrybentów produkcji znajdą się wszystkie odcinki Przyjaciół. Ale to nie wszystko! Według nieoficjalnych źródeł, projekt, nad którym obecnie pracują aktorzy i twórcy Friends we współpracy z HBO Max, to nowy - specjalny odcinek serialu. Ma on pełnić pewnego rodzaju wprowadzenie do kultowej produkcji.

„Przyjaciele” powrócą na ekrany? Jennifer Aniston ujawniła, że obsada pracuje nad czymś nowym >>>

Dodatkowy odcinek Przyjaciół odkryje przed widzami tajniki serialu. Będzie przepełniony anegdotami, a także przemyśleniami Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Matta LeBlanca, Matthew Perry’ego, Davida Schwimmera, Davida Crane’a i Marty Kauffman związanymi z pracą na planie Friends w latach 90. Nie możemy się doczekać, a wy?