Brad Pitt i Jennifer Aniston spotkali się po oscarowej gali

Wam też brakowało Jennifer Aniston na gali rozdania Oscarów 2020? My w skrycie liczyliśmy, że skoro nominowany był Brad Pitt, Jen także się pojawi i trzymaliśmy kciuki za ich spotkanie na miarę tego z rozdania SAG Awards, kiedy oboje odbierali statuetki. Zdjęcia, które powstały wówczas za kulisami imprezy, dały nam nadzieję, że jedna z naszych ulubionych par sprzed lat znów będzie razem – Brad i Jen nie szczędzili sobie wówczas ciepłych gestów i słów. Podczas oscarowej gali nie doszło jednak do ich spotkania. Ku naszemu zaskoczeniu, przecież na kilka tygodni przed imprezą, krążyły nawet plotki, że Brad planuje oświadczyć się Jen podczas wydarzenia, co sugerowało co najmniej, że planują się tam zobaczyć. Cóż, planowali, ale jak się okazało, nie podczas oficjalnej części wydarzenia. Do spotkania pary doszło nieco później – Pitt i Aniston wybrali się na to samo after party po oscarowej gali.

Brad i Jen spotkali się na tym samym przyjęciu po gali rozdania Oscarów? Jak wyglądało spotkanie?

Jak podaje portal „Page Six” w oscarową noc, 9 stycznia 2020 roku, Jennifer Aniston i Brad Pitt mieli spotkać się na tym samym after-party, imprezie corocznie organizowanej przez Guya Oseary'ego i Madonnę (która tym razem jest w trasie koncertowej po Europie). Jeśli jednak oczekujecie fajerwerków, tym razem musimy was rozczarować. W zachowaniu pary nie dało się zauważyć tym razem nic szczególnego – Jen i Brad zachowywali się po prostu jak dwoje bliskich sobie niegdyś ludzi, którzy spotkali się nieoczekiwanie. Jennifer miała pogratulować Bradowi statuetki (pierwszego Oscara w jego ponad 30-letniej karierze!) i tyle, nie spędzili wiele czasu razem. Może dlatego, że Brad tego wieczoru musiał pojawić się jeszcze w innym miejscu – na after party magazynu Vanity Fair, najgorętszej imprezie oscarowej nocy

Mamy nadzieję, że już niebawem dojdzie jednak do ich kolejnego spotkania. Może dziś? W końcu 11 lutego Jennifer Aniston obchodzi urodziny (w tym roku kończy 51 lat). Rok temu Brad Pitt pojawił się przecież na jej urodzinowym przyjęciu, czy teraz to powtórzy? Czas pokaże.