Oscary 2020: After party Vanity Fair, czyli najgorętsza impreza oscarowej nocy

Wśród gości nie tylko Scarlett Johansson, Laura Dern, Renée Zellweger, Joaquin Phoenix, Brad Pitt i inni laureaci Oscarów (lub nominowani do nagrody), ale i Hailey Bieber (tym razem bez Justina), Kylie Jenner, Kim Kardashian, Kanye West, Vanessa Hudgens, Chiara Ferragni, Tom Ford, Paris Jackson czy Nicky Hilton (a można by wymieniać jeszcze długo). W dodatku kreacje o wiele piękniejsze niż na czerwonym dywanie oscarowej gali! Tak właśnie wyglądało after party, jakie po części oficjalnej rozdania Oscarów 2020, jak co roku, zorganizował magazyn „Vanity Fair”. Najgorętsza impreza oscarowej nocy. 

Oscary 2020: Gwiazdy na imprezie Vanity Fair

Na zdjęciach z imprezy, które zgromadziłyśmy dla was w galerii powyżej, doskonale widać, że w oscarową noc gwiazdy bawiły się świetnie – pozując do zdjęć, rozmawiając w kuluarach, tańcząc do białego rana i... zajadając się wegańskimi hamburgerami. 

Niektóre z gwiazd na przyjęcie przyszły prosto z oscarowej gali, w ręku dzierżąc złotą statuetkę. Z najbardziej pożądanym „gadżetem” wieczoru pokazały się choćby Renée Zellweger czy Laura Dern. Większość gwiazd zdążyła jednak przebrać się między jedną a drugą imprezą, zaprezentowały więc zupełnie nowe kreacje. Ku naszemy zdziwieniu – niejednokrotnie o wiele lepsze niż podczas oscarowej gali! Lepiej wyglądała Billie Eilish, która awangardowy kostium Chanel zamieniła na bardziej odpowiedni do okazji zestaw Gucci. Lepiej wyglądała Scartell Johansson (choć ponownie postawiła na suknię w odcieniach srebra), nowocześniej i młodziej Salma Hayek, która tym razem postawiła na cekinową midi. A także Gal Gadot w czarnym cekinowym zestawie złożonym z długiej spódnicy i dopasowanej marynarki z głębokim dekoltem. Zjawiskowo wyglądały: Olivia Wilde, Kate Bosworth czy Hailey Bieber w koronkowej kreacji eksponującej nogi. Zaskoczyła Kim Kardashian, która na imprezę wybrała sukienkę, którą dostała w prezencie gwiazdkowym od Kany'ego w 2003 roku. Kto jeszcze? Obejrzyjcie zdjęcia.