W mediach regularnie pojawiają się informacje o kolejnych gwiazdach, które mają swoich sobowtórów. Do tego grona należy m.in. Ariana Grande, Leonardo DiCaprio (tenszwedzki modelwygląda niemal identycznie jak Jack z filmu Titanic!) oraz Kim Kardashian. Oczywiście nie wszystkie gwiazdy wiedzą o swoich doppelgängers. Z pomocą przychodzą jednak Instagram, a także bardzo spostrzegawczy internauci. Tak było m.in. w przypadku sobowtórki Jennifer Aniston, której zdjęcie pojawiło się na profilu jednej z fryzjerek z USA.

Jennifer Aniston ma sobowtóra!

Stephanie Carrillo jest fryzjerką ze Stanów Zjednoczonych, która (jak absolutna większość stylistów fryzur) wykorzystała Instagram do stworzenia swojego portfolio i to właśnie tam publikuje zdjęcia swoich prac, np. udanych koloryzacji. Podobnie było tydzień temu, gdy „wrzuciła” post z zadowoloną klientką po wykonaniu modnych w tym sezonie refleksów. Nie spodziewała się jednak lawiny pozytywnych komentarzy, jak również gratulacji. „Nie wiedziałam, że pracujesz z tak znanymi osobami” – czytamy pod postem. Zaskakujące mogły okazać się również oznaczenia profilu Jennifer Aniston, która kilka miesięcy temu założyła profil na Instagramie. O co chodzi? Obserwatorzy fryzjerki byli przekonani, że jej klientką jest odtwórczyni roli Rachel w serialu Przyjaciele. Dopiero po chwili zorientowali się, że zdjęcie nie przedstawia Jennifer Aniston, ale łudząco do niej podobną Caitlin – mieszkankę stanu Kalifornia, którą na Instagramie obserwuje ponad 4 tysiące osób.

Czy Jennifer Aniston i Caitlin rzeczywiście są do siebie podobne? Naszym zdaniem tak! Porównując niektóre zdjęcia obu pań, można zauważyć znaczące podobieństwo. Jennifer Aniston i Caitlin wyglądają jak siostry – przekonacie się o tym, zaglądając do naszej galerii – na górze strony.

Te gwiazdy wyglądają identycznie! >>>